Je přijetí většího počtu muslimských migrantů ohrožením vnitřní bezpečnosti státu?

muslim svedsko
21.7.2023 17:56
Na úvod bych se vrátil o pár let zpět do doby silné migrační vlny z arabských zemí. Často bylo od vyznavačů otevřené náruče „mamá Merkel“ dáváno za příklad Švédsko. Zkrátím: o cca dva roky později už to tabu nevydržel policista Peter Springar a zveřejnil to, co bylo zakázáno zveřejňovat, ačkoliv je to pravda. Jsou dnešní zveřejněné informace o nepokojích, které policie nezvládá, pokračováním jeho výčtu z doby před šesti lety?

Zde ukázka, co se tehdy napsalo:

03.03.2017

Jen zhruba padesátka příznivců přišla podpořit švédského policistu Petera Springareho na demonstraci před švédskou ambasádu. Mezi nimi byli i švédští občané, dokonce se svými dětmi. Ptáte se, kdo je Peter Springare? Jak píše server Policista.cz, jde o vyšetřovatele jednotky pro boj se závažným zločinem ve švédském městě Örebro, jenž se v minulých dnech rozhodl, že se podělí o své zkušenosti a informace, které během práce nabyl a zjistil. A to bez ohledu na politickou korektnost.

Springare pokračoval výčtem trestných činů, které řešil za uplynulý týden.

„Znásilnění, znásilnění, loupeže, napadení, znásilnění, napadení a znásilnění, vydírání, napadení, násilí páchané na policii, hrozby policii, drogová kriminalita, pokus o vraždu, znásilnění... Znovu a znovu. Podezřelí: Ali Mohammed, Mahmood, Mohammed, Muhammad Ali, znovu, znovu, znovu... Pachatelé těchto zločinů jsou z těchto zemí: Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, Sýrie, znovu Sýrie, Somálsko, nezjištěno, nezjištěno, Švédsko. Polovina z podezřelých nemá žádné platné doklady. Což samo o sobě obvykle znamená, že lžou o své státní příslušnosti a identitě,“ řekl. Následně jej mnohé veřejné osoby označily za rasistu a xenofoba. Zda bude zproštěn služby či zda z něčeho obviněn, se teprve řeší.

Dnes, vedle této pouliční kriminality je aktuálně na stole staronový problém, jak má být na evropském kontinentu chápán text Koránu, takto muslimy považovaný za Boží slovo. To, co je v příkrém rozporu s evropským právem a vůbec s listinou základních práv a svobod, jsou přímé i nepřímé výzvy k násilí, včetně hrdelních zločinů. Zabít Žida nebo nepodrobeného křesťana muslimům to „Boží slovo“ přímo doporučuje.

Vím, že existuje velká množina muslimů (různě dle státních útvarů), která, ač silně věřící, by násilí nepraktikovala. Jistě, v sociální bublině, kde zpravidla velí fanatici, podlehne neurčité procento málo ukotvených. Zvláště davové projevy mohou skončit třeba lynčováním muslimského opozičníka. Zde je na místě zdůraznit, že muslimská množina se často chová dle její velikosti; čím větší, tím troufalejší požadavky. Nikde v Evropě se nezmenšuje; jen roste.

Současné nepokoje ve Švédsku s diplomatickou válkou s Irákem (vedle války gangů) inicioval uprchlý irácký křesťan (pročpak asi prchnul, něco mu hrozilo a od koho?), který chtěl opakovat akt pálení Koránu – nedošlo k tomu, byl jen podupán. M.j. švédský soud nakládání s Koránem zahrnul pod svobodu slova. Ovšem napadnout švédskou ambasádu v Bagdádu a způsobit tam požár je za hranicí občanského (církevního) protestu a současně je to porušení Vídeňské úmluvy o ochraně diplomatických zastoupení a selhání iráckých bezpečnostních sil jako takových, které údajně celou situaci jen monitorovaly a posléze 20 útočníků zatkli. Irácká vláda napadení švédské ambasády odsoudila, ale za to si nikdo nekoupí ani zlomený banán.

Podíváme-li se domů, nečekají nás pěkné věci; pan Fiala Bruselu přerozdělování migrantů odkýval a tak se k nám mohou dostat právě ti radikálnějšího ražení. Odmítnou nelze, neb je za to finanční sankce jako hrom. Nestačí, že jsme kolonií bez průmyslových opor s nesamostatným zemědělstvím; ještě bylo u nás potřeba udělat migrantské hnojiště, neb pokud bude nějaký západní pracovník rozdělovat např. tisíc nově příchozích, jsem přesvědčen, že ti, kdož umí alespoň 5 x 5 , tedy inženýři zůstanou na Západě a k nám ….

Naprosto už dlouhodobě chybí muslimům „Nový zákon“, ale v současných časech praktická dohoda, co je na evropské půdě z Mohamedového učení možné uplatňovat a co je pozastaveno z důvodů zásadního rozporu s demokratickými ustanoveními, zpravidla v ústavách jednotlivých států.

Narůstající počet muslimů v Evropě se stává hrozbou; stále se mně vrací prohlášení bývalého šéfa Libye Muammara Kaddáfího, že netřeba s Evropou bojovat, že ji muslimové získají vagínou; migrace je ještě třešnička navíc a muslimští starostové velkých anglických měst včetně Londýna to dokazují!

P.S.

Téma je na knihu … tak alespoň tyto střípky.

 

 

 

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.