Jiří Paroubek v Hydeparku ČT

6.12.2010 21:10
Dnešní vystoupení Jiřího Paroubka v Hydeparku bylo na vysoké úrovni. Odpovídal v klidu a pohodě na všechny otázky diváků, které byly místy peprného typu.

Přes otázky okolo Bilderbergu, přes světový řád až k botičkam od Diora, se přenesl s nadhledem a snažil se odpovědět přímo a detailně. Prostě takový normální Jiří Paroubek jako byl před tím, než na něj média udělala štvanici.

Přišlo i na otázky okolo kandidatury na předsedu ČSSD a na otázku koho preferuje. Myslím, že odpověděl taky s určitou grácii a nepřímo malinko podpořil Bohuslava Sobotku. Pro novináře sledující tento pořád a doufající v nějaký senzační mediální úlovek, to musela být asi nuda.

Co řící na závěr? Myslím, že obstál.

Jaroslav Klajs


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

vladajsoucna
Dubo, neměl by se podceňovat jako každá zločinecká instituce.
paul
Můj názor je, že jestli si ČSSD zachovala alespoň zbytek zdravého rozumu, měla by k Paroubkovi vypravit procesí s prosbou aby se vrátil do čela strany. Místo aby se věnovala sporům o to, který z jeho bývalých podrždeštníků bude šéfem. Quod licet Iovi, non licet bovi. A pan Pecina by měl po volbách být automaticky ministrem vnitra, o tom není pochyb.Lepší ministr zde od roku 1989 nebyl. Ohledně Víta Jedličky a Bilderbergu a NWO, on je Vítek tak trochu idealista a horká hlava. Snažím se ho už dlouho na FB přesvědčit, že nemůže jít hlavou proti zdi. JP mu odpověděl správně a diplomaticky a v rámci možností až příliš odvážně. Nemůže čekat, že mu odpoví: Ano pane, NWO je svinstvo,911 je inside job, Rotschild ovládá FED i CBEU a on a jeho lidé jsou zodpovědní za všechny dluhy, války a utrpení, protokoly Sionistů se přesně naplňují, už je to tady, na OH v Londýně to bude vyhlášeno a já budu dělat všechno proti. Kdyby tohle Paroubek řekl, tak by to byl jeho konec v politice. Revolucí se nikdy nic nevyřešilo a odprásknutých nepohodlných politiků jsou plné hřbitovy.Pro nevzdělaný a vypatlaný národ je revoluce katastrofou, i ta sametová.Stačí, že je Paroubek přirozeným nepřítelem Bilderbergů,CFR,Schwarzenbergů a dalších slizů jen tím, že za jeho vlády ekonomika šlapala a obyčejní lidé se měli lépe. Už tím je daná mediální propaganda proti němu v médiích která jim patří. Buďme vděční(Vítku Jedličko a ostatní horké hlavy kteří se můžou zbláznit z Muslimů, kteří ovšem budou agendou NWO zneužiti jako Židé za holocaustu a kteří by nejraději věšeli na lucerny, chápu vás, taky jsem byl mladý a myslel jsem, že můžu změnit svět)a díky za Paroubka, pasivní rezistenci a mírný pokrok v mezích zákona.Jedině tak my Češi a Moravané přežijeme Jardo, bezva blog,jen tak dál!
racek
Byl dobrý, přesvědčivý, ovšem tak trochu se debata vedla ve stylu nekonkrétnosti. Redaktorka ani položené otázky konec konců konkrétnost nepřipouštěly. Škoda, tam je Paroubkova síla. Pan Paroubek se ovšem viditelně nechal rozhodit tím chlapcem s Bildebergem, což redaktorka nadšeně využívala a téma natahovala. Samo o sobě je Bildenberg zajímavé téma samo o sobě, ale na televizní debatu je ještě poněkud brzo. Nebo pozdě. Konec konců, tech chlapec měl i trochu pravdy. Ale odpověď v přívalu slov Pana Paroubka zazněla, ale zanikla. Méně někdy znamená více. Jinak konečně dobrý výkon od někoho se sociální demokracie.
stvan
Pořad jsem sledoval pozorně. Vystoupení J.Paroubka bylo velmi dobré.
karel-nizbor
Souhlas, jak s Bildebergem a Schwarzenbergem, tak s výkonem Jiřího Paroubka v Hyde parku. Člověk zase konečně vidí na obrazovce nějakou výraznou osobnost. Ne jako nečas nebo současné vedení ČSSD a je mi líto, že to takto musím napsat.
jaroslav
Souhlasím s váma, že by se to nemělo podceňovat...
vladajsoucna
Vliv Bilderbergu na naše Švarcenbergy nelze podceňovat.