Jsou afričtí imigranti hrozbou?

obrazek
7.9.2018 21:31
Na to abychom měli jasno v tom, zda současný imigrační problém Evropy představuje bezpečnostní hrozbu, nepotřebujeme žádné studie nebo analýzy kdejakých samozvaných odborníků. K tomu nám postačí obyčejný selský rozum.

 

Kde jsou páchány teroristické útoky?

 

Jednoduše porovnejme dva typy zemí, které se staví k současné imigraci z Afriky rozdílně. Na jednom pólu máme země nakloněné imigraci, země, které ji obhajují a prosazují vstřícný přístup k imigrantům. Takovými zeměmi jsou hlavně Německo, Švédsko a Francie. Na opačném pólu máme země, které se imigraci brání a prosazují odmítavý přístup k imigrantům. Potom si stačí položit pár otázek, na které není nutné již odpovídat. Kde jsou páchány teroristické útoky? Kde se najíždí auty do lidí? Kde jsou lidi napadáni noži? Kde dochází k vraždám ze cti? Kde musí hlídat ulice armáda? Kde dochází k masivnímu sexuálnímu obtěžování a znásilňování?

 

 

Jestli chcete hájit práva Afričanů, běžte dělat politiku do Afriky!

 

Neříkám, že všichni imigranti páchají výše zmíněné, ale je mezi nimi dost takových a bezpečnostní složky je prostě nedokáží včas odhalit. Není to ani reálné. Policisté by totiž museli vidět lidem do hlav. Prostě není možné oddělit ty špatné od těch dobrých. Proto musíme prosazovat tvrdý a odmítavý přístup ke všem. Jsme to buď my, nebo oni a evropské vlády si prostě musí vybrat nás. Stát má chránit především své občany. To je jedna z jeho nejzákladnějších funkcí! Pokud to nedokáže, nejedná se funkční stát. Ano. Státy jako Francie, Německo, Švédsko nepovažuji za funkční, protože nedokáží uchránit své občany před kriminalitou imigrantů. Jak řekl současný italský ministr vnitra M. Salvini. Jestli chcete hájit Afričany, běžte dělat politiku do Afriky!

 

 

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.