Kdyby blbost kvetla, paní Němcová bude jako jarní zahrádka ...

obrazek
7.3.2014 12:40
na PL byla zveřejněna odpověď paní Němcové z ODS : ..."Dne 4. února jsem navrhla jednání o Ukrajině ve sněmovně. Nepřišla s tím ani vláda, ani jiné politické strany. ODS žádala, aby Česká republika měla parlamentní usnesení k této situaci. Bohužel přes slib ministra zahraničí nebylo jednání dokončeno. Paní redaktorka postrádá v mém vystoupení jasný postoj vůči "říši zla" – Rusku...."

Podobně žvanící tupouni škodí naší zemi, našemu národu. Kolaborují s fašisty, protože je reálně podporují. Svým postojem podporují nedemokratické a stupidní touhy USA a EU.

Paní Němcová, přeji našemu národu, aby nejdpozději v následujících volbách se Vás a Vám podobným tupounů zbavil a navždy Vás vypráskal z veřejného života. Naše společnost tupouni nemohou posunout v před, mohou nám jen ublížit. SBOHEM!

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: blbost, Němcová, ODS, Rusko, Ukrajina

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

libuse-zavoralova

Tak paní poslankyně Němcová je taková obdoba prokurátorky Brožové z padesátých let (proces s Miladou Horákovou). Užiteční idioti se najdou vždy a všude.

schlimbach

Paní Kateřino, děkuji za upozornění. Mohou mít připraven zákon o hanění ústavních činitelů, když si myslí, že si tím vydobudou úctu a respekt obyvatelstva, bez ohledu na svoji reálnou činnost a odpovědnost za tuto činnost. Co však již dnes platí, je zákon, který trestá za propagaci a podporu fašismu, nacismu atd. Co asi dělají politici svojí veřejnou podporou fašistického puče na Ukrajině? Nevšiml jsem si, že by orgány činné v trestním řízení zahájily nějaké kroky k naplnění tohoto zákona.