Lempl a švagr prezidenta Zemana v jedné osobě "posílí" vnitro

obrazek
17.12.2013 08:53
Pana Bednarčíka neznám. Za lempla bych si ho netroufl označit, pokud by se za lempla, v souvislosti s odhalením, že jeho podnikání je neprůhledné, neboť od založení firmy Revita Group v roce 2007 do sbírky listin nevložil dokumenty o jejím účetnictví, což je hrubé porušení zákona, sám veřejně neoznačil.

V jistém slova smyslu lze jeho vskutku fundovanou upřímnost považovat za pozitivní rys jeho povahy. Nic pozitivního však nevidím na práci personalistů ministerstva vnitra, neboť si troufnu jejich přehlédnutí, že má švagr prezidenta Zemana negativní vztah k dodržování zákonů, přirovnat k personální práci majitele dopravní firmy, kterému stačí k přijetí řidiče, který v životě nebyl v autoškole, jeho slovo, že na každou z přeprav, kterou pan šéf potřebuje, má patřičnou kvalifikaci.

Zároveň tento personální přešlap dokazuje, že ministr vnitra Pecina nemá svůj resort dokonale pod kontrolou, pokud to nebyl on sám, kdo svým personalistům nepřikázal švagra prezidenta Zemana, který ho dosadil do překlenovací vlády, bez zbytečných průtahů přijmout.

A jakou že to pozici bude pan Bednarčík na vnitru zastávat? Bude pracovat v oddělení interního auditu a kontroly. Jsem snad divný, když první asociace, která mne po zjištění této informace napadla, byla, že vnitro na místo zahradníka přijalo kozla?

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.