Lži a vytlemení politici z opozice - tak se v Praze "slavil" tragický den v Ostravě

12.12.2019 11:17
Morální zrůdnost milionchvilkařů, s vytlemenými opozičními politiky na Václaváku v Praze v den, kdy každý elementárně slušný člověk v naší zemi byl zděšen a smuten z toho, co se odehrálo v Ostravě, je nejpříhodnějším vysvědčením té menšiny, hrstky lidí, usilující o destabilizaci a rozvrat naší společnosti. Jejich amorálnosti, naprosté absenci empatií, slušnosti, soucitu, sounáležitosti.

To, že Václavákem při jejich demonstraci hlasitě z tribuny zněly jenom a pouze lži, je už tak nějak v poslední době pražským folklorem, dokonce i to, že si zase našli stádo, s prominutím, manipulovatelných a zfanatizovaných přímo, účastníků demonstrace.

Těžko posoudit, která lež, co tam zazněla, byla největší a nejúdernější, nejvíce podnítila ten dav k nenávistnému jásotu.

Lež o počtu účastníků, několikrát znásobeném proti skutečnosti, kterou v sérii těch ostatních lží, co vypouštěli k davu ti dva fašounci a jeden udavač, byla davem přijata dálším jásáním, protože je ujišťovala v tom, že je jich strašlivě moc a jistojistě tak dosáhnou kýžených cílů. Teda těch, které jim vůdcové z tribuny předkládali jak šťavnaté seno vyhladovělému skotu.

Cíl je jasný - svržení premiéra Babiše a nádavkem ještě prezidenta Zemana. Jakýmkoliv způsobem, formou, prostředky. A protože ty důvody, argumentačně pevné, silné, relevantní, jaksik nejsou, musí se lhát až do roztrhání těla, k pravdě přidávat, ubírat z ní, fakta otáček, přibarvovat. Vždyť úkol, zadání zní jasně.

Pravda, od bubínků prý upustili (beztak tam těch bubeníčků bylo dost), ani bílé podkolenky nebyly (zatím?) povinné, po vzoru a následování jejich zřejmých idolů, tenkrát na několik let úspěšných, vrahů demokracie a svobody, Hitlerjugend.

Ubývá jich, naštěstí, těchto destrukčníků, také proto, že ty obří lži jejich náckovských vůdců už tolik nepřitahují, naprosto většinová společnost je přemýšlivá a vyspělejší, než si oni, fíreríčkové a jejich loutkovidiči, zadavatelé v pozadí, myslí.

Prostě křišťálová noc se, zaplaťpřírodo, nekonala, byť byla plánovaná a s důkladností našich západních sousedů připravována.

Fiasko a ještě k tomu nechutné, v souvislosti s tragédií v Ostravě.

Několik tisíc demonstrantů, z různých důvodů frustrovaných nespokojenců, si sporadicky vulgárně zařvalo, zopakovalo fašounskými vůdci předložené a předžvýkané lži, kterým předtím pár chvil tleskali, infantilně si zamalovali na chodnících, budovách a podlaze hlavního nádračí stupidity hodné jejich úrovně (ne)přemýšlení, ve finále ale nikoho mimo svoji nízkoúrovňovou sektu nemoudré lidskosti, v podstatě neoslovili. Nestáli nikomu ani za ten plivanec do tváře, cestující v hale hlavního nádraží je měli za dobrovolné informátory o svých spojích, jelikož si zcela zřejmě mysleli, že ti profesionální z přepážky informací jsou v demisi.

Se zparafrázovaným citátem textaře básníka - i kdyby jste si hlasivky vykřičeli, jako moře byla vaše sprostota a nekonečná série lží, ničeho tím nedosáhnete, demokraci tady žije dál. Ani bilion vašich prolhaných slov a lživě vámi uváděný, mnohokrát znásobený počet účastníků zájezdů na demonstrace proti demokracii, nepřesvědčí naprostou většinu občanské společnosti, aby vás následovala.

Tak si nás, tu naprostou většinu, neberte nadarmo do svých prolhaných úst a nezaštiťujte se občanskou společností. Ta vámi pohrdá a odsuzuje vaše pokusy o státní převrat, protože my, Češi, Moravané a Slezané nejsme jako někteří krvelační Ukrajinci a Majdan tady nedopustíme. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Růžena Chrastekova

Dobrý den pane Moskalíku,

děkuji za přečtení mého blogu a také reakci. Nemám tak vysoké cíle jako zřejmě vy, netroufám si spasit lidstvo a celou planetu od "populistických oligarchů". Také už, na základě několikaletých pozorování politrické scény, nerozlišuji (už snad nikdo s pragmatickým pohledem) na levici a pravici, protože se to pomíchalo tak, že to rozdělování naprosto ztrailo smysl a politické strany si už na rto prakticky ani nehrají. 

Takže stručně - přemýšlejte dál, zaujatě, po svém. Tvořte si klidně svcoje soukromé revoluce a myšlenkové Majdany. Klidně nazývejte obyčejný, běžný život konsumerismem, užívejte si letáky a slevové akce v poklidu a hlavně nebuďte lhostejný k přemýšlení o tom, co je jinému lhostejné a šuma fuk. Určitě vás to vnitřně obohatí a ve finále budete spokojen. I vedle fíreríčka fašounka se můžete postavit na trubuny demonstrací a šířit své úvahy a ztracené levici a zmatené společnosti. Jenom, prosím, se nesnažte přemýšlet za jiné. Budou vám za to vděčni.

Přeji pěkný den v víkend, s vyvarováním se zhoubného konsumerismu.