Myslíte, že to napsal primitiv?

obrazek
4.3.2014 10:10
Pravda je lež a lež je pravda. Černé je bílé a bílé je černé. Učte se, budete to brzy potřebovat. Užiteční idioti se chopili moci a budou nás nyní učit, co si myslet, co dělat a jak dělat. Nic jiného totiž z jejich činnosti vzniknout nemůže, pokud to necháme bez povšimnutí a jen tak.

EU přijala usnesení k Ukrajině. K tomu bylo z českých politických kruhů sděleno následující:

....

"Porušilo se něco, co bylo svaté. Hranice státu byly zpochybněny tím, že je překročila vojska a že nějaký parlament nějaké země rozhodne o tom, že jeho vojsko půjde normalizovat situaci do vedlejší země,"   
V údivu valím oči, kdo se to opovážil zpochybnit integritu rozhodnutí Anglie, Francie a Itálie a dokonce USA, vyvést demokracii do Libye, sakra, co se to děje? Že by nějaká změna v zahraniční politice naší země a já si toho nevšiml? Že by se nakonec přece jen objevil někdo s rovnou páteří, vizí a ctí v těle? Že by někdo od nás napadl integritu rozhodnutí přátel bojovníků proti tyranskému režimu v Sýrii, který, bůh ví proč ještě stále podporuje neuvědomělé obyvatelstvo? Kdo si dovolil zpochybnit svaté právo Amerického národa ochraňovat zájmy jeho obyvatel kdekoliv na světě? Kdo si dovolil zpochybnit svatou válku proti terorismu kdekoliv a kdykoliv, osvobozovat občany různých států od teroristů ať se jim to líbí nebo nelíbí? Kdo si dovolil zpochybnit ty statisíce vedlejších škod (civilistů) v těch státech, jimž se nabídla veškerá pomoc k jejich osvobození? Kdo tímto zpochybnil vděk Iráckých obyvatel svým osvoboditelům, kteří jim se vší svojí skromností přivezli tu správnou demokracii ma kulturu pro jejich dobro?
Jak se říká, vždycky se má dočít vše až do konce, protože nějaký ten detail může být ukryt až v posledním řádku - ano, byl, protože to pokračuje na BL takto"
...řekl český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek po bruselském jednání. Dodal, že pokud nedojde k "deeskalaci situace v nejkratší době", je Brusel připraven pozastavit rozhovory o uvolnění vízové povinnosti a o připravované dohodě mezi EU a Ruskem.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/snakce-proti-rusku-za-ukrajinu-dm3-/zahranicni.aspx?c=A140303_191401_zahranicni_ert

 

Tak a co teď. Fašistické bojůvky organizované Západem provedly v Kijevě puč, vyhnaly v demokratických volbách legitimně zvoleného prezidenta, vyhnaly z parlamentu desítky poslanců, obsadili ho ozbrojenci těchto fašistických bojůvek a byly přijaty okamžitě základní zákony - jedním z nich byl zrušen zákon o jazycích, který se dotkl jak ruského, tak i bulharského a rumunského i jiných jazyků občanů Ukrajiny - A TOTO SE ZAORÁLKOVI LÍBÍ!!!

Pravý sektor veřejně prohlašuje likvidaci ruskojazyčného oibyvatelstva, veřejně vyhlašuje smrt Rusku ale i evropským občanům, vyhlašuje Ukrajinu jako území čisté ukrajinské rasy. Tito lidé drží u moci Jaceňuka a další, kteří tvoří "novou" a prý legitimní vládu Ukrajiny, tito lidé ochraňují se zbraněmi "bezpečnost" parlamentu, aby mohl přijímat ty správné zákony - A TOMU ZAORÁLEK TLESKÁ, TOTO PROSAZUJE, AŤ SE TO UKRAJINCŮM LÍBÍ ČI NIKOLI!!!

Byl rozehnán berkut - A TOTO SE ZAORÁLKOVI LÍBÍ - bez ohledu na to, jak byli berkutovce masakrováni, upalováni, jak jim byly vypichovány oči a jak byli vláčeni fašistickou tlupou na tribuny majdanu - A TOTO SE ZAORÁLKOVI LÍBÍ!!!

Na Ukrajině celá řada oblastí odmítla se podřídit pučistům v Kijevě, zvolili si nové samosprávné orgány a vzaly do svých rukolu i pravomoci centrální vlády ve svých oblastech. Autonomní republika Krym učinila to samé a její legálně zvolené orgány požádaly Rusko o pomoc. A TOTO ZAORÁLEK NEVNÍMÁ A IGNORUJE!!!

Odesská, luganská a další oblasti zahájily jednání s Krymem o sjednocení, pokud referendum na Krymu na konci března potvrdí úplnou samostatnost této republiky.  A TOTO ZAORÁLEK IGNORUJE!!!

KOMU SLOUŽÍ ZAORÁLEK A JEMU PODOBNÍ? NAŠÍ VLASTI? POCHYBUJI! ZA MĚ TENTO NESKUTEČNĚ HLOUPÝ A NEBEZPEČNÝ ČLOVĚK NEHOVOŘÍ. POKUD ZA VÁS ANO, TAK SI HO HÝČKEJTE A UŽÍVEJTE SI TO - KONEC KONCŮ, JE TO VAŠE VĚC A VAŠE ODPOVĚDNOST.

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: EU, Rusko, Ukrajina, USA, Zaorálek

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Pokud jde o Zaorálka, byl na naší kandidátce zvolen poslancem a posléze se stal předsedou zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. Tam se podle mého názoru prokázalo, že bohužel neumí pracovat.  Práci v zahraničním výboru tehdy museli odvádět jiní naši poslanci. Proto jsme se časem rozešli. ... Nepovažoval jsem ho však  - a nepovažuji dodnes – za perspektivního pro sociální demokracii, protože skutečně perspektivní politik musí být výkonný aj úspěšný. I na základě jeho dalšího působení ve stranických a veřejných strukturách jsem se příliš nedivil, když asi před dvěma lety Zdeněk Škromach nazval Zaorálka rakovinou české sociální demokracie. „

Miloš Zeman „Vzestup a pád české sociální demokracie“, strana 147

schlimbach

Pane Šebku, vypadá to, že ČSSD se rozhodla uspíšit Parlamentní volby a dále se neúčastnit politického života v ČR. Jiný výsledek totiž činnost pana Zaorálka nemůže přinést -(

antoninsebek

Zvorálek se Šláfenbergem dělají státu akorát ostudu. Pan Zvorálek mě dnes v poledne (po hodnocení Putinova projevu) doslova fascinoval.

Nikoliv první větou, kterou uvedu, ale tou následující. Oznámil, že ON neuzná výsledky referenda na Krymu, protože budou činěny "pod samopalem" - nic menšího se od něj nedalo očekávat...

V následující větě pronesl v návaznosti na větu první: "Proto jsem také neuznal nového předsedu ukrajinského parlamentu, protože tam volba také proběhla za podobných podmínek."

Taková maličkost: Takto divně "zvolený" předseda ukrajinskho parlamentu zastává současně funkci dosazeného prezidenta Ukrajiny. Janukovyče ten "demokratický" parlament "odvolal" bez diskuse. A také v rozporu s platnou Ústavou.  Ptám se tedy: s kým RELEVANTNÍM tam pan Zvorálek jednal, proboha? Právě s tím "dosazencem" a také s nejbohatším mužem Ukrajiny, který zřejmě zbohatl "z vůle Boží" :-)