Otevřený dopis pro členy parlamentního výboru pro bezpečnost

18.5.2021 09:08

Vážení členové výboru pro bezpečnost,

    Vy, kteří jste obdaření tou nadpřirozenou, přímo božskou schopností nalezení pravdy aniž potřebujete jakékoliv důkazy a jakékoliv svědky a stačí vám jen ta vaše obdařenost přijímat božská vnuknutí, tak na vás se obracím s prosbou o dání rozřešení taktéž i na můj nicotný případ, kde taktéž nejsou ani důkazy a ani svědkové. Tedy, abych byl úplně přesný, důkazy by byly, kdyby je policisté nezničili, a ohledně svědků, ti také ne, že by vůbec nebyli, oni jsou, ale takoví podivní svědci, 7 policajtů co lže, jako když Kroupa s tou redaktorkou Kundrou píší.

   No a v takovéto nelehké posici v jaké se nacházím, se mohu spoléhat jen a jen na ty vaše nadpřirozené schopnosti nalézt pravdu s pomocí nadpřirozených sil, a možná i nějakých těch čárů, a možná, že i k tomu nějaký ten zázračný lektvar z čínských netopýrů třeba uvaříte, to já nevím, jak ta božská vnuknutí umíte přitáhnout právě k těm vašim osobám.

   Já vám popíši ten můj případ brutálního napadení českou policií.

    Piráti z Prahy 6 zorganizovali dne 15.8.2020 demonstraci proti tzv. “brutalitě běloruské policie“ a já se této demonstrace zúčastnil s transparentem brutálního znění „At´ žije Lukašenko“. Cca v polovině demonstrace na Malostranském náměstí jsem byl znenadání záludně napaden nějakým Bělorusem zezadu, a ten mi vytrhl transparent a praštil s ním velmi nešetrně o zem. Mezitím se jeden český policista přikradl potichu za má záda, a když ten Bělorus pustil to své sevření, tak ten policajt vyrazil do útoku na moji bezstarostně si tepající krční tepnu. Chytil mě loktem zezadu pod krk, dovlekl mě ke sloupu podloubí a vrazil mi ten jeho sakra špičatý loket do té mé ideologicky nepřátelské krční tepny a tlačil a tlačil, až málem ….  Asi tak metr od nás seděli hosté pod podloubím v restauraci a asi čekali každým momentem, kdy jim spadne mrtvý chlap do piva. Nakonec jsem přežil a asi bych s tím ani nic nedělal, ale po pár dnech mě příbuzná upozornila, že mám na krku cca 10 cm hematom, a tak jsem s tím něco dělat začal a stěžoval jsem si na onoho policistu – škrtiče. Ještěže tam na tu demonstraci nevyslala policie své vyškolené rozparovače, pochybuji, že tam někdo z demonstrujících měl u sebe jehlu a nit.

   Já jsem se spoléhal, že tam bude vše monitorováno kamerami a také jsem požádal policii, aby ty záznamy z kamer vzala a potvrdilo se, co tvrdím já. A jak můžete vidět v přiloženém dopise, tak ta policie z Malé Strany přišla s Velkou Lží, že 4 minuty záznamu, a to zrovna když mě napadl ten Bělorus a po něm ten policista, tak že ty nejsou. Tak to jsem měl zrovna takovou smůlu, jako když toho Švejka vzalo to revma zrovna, když vypukla světová válka.

     Ještě bych pochopit, že policie vymazala ten záznam, kdy ten policajt – škrtič mě škrtil, proč ale vymazali i to mé napadení od toho Běloruse, to mi není jasné. Ten Bělorus se mezitím přiznal k tomu mému napadení a už dokonce proběhla i trestní komise na MÚ na Praze 1. Tam se teprve ten smolař ode mne dozvěděl, že policie vymazala záznam i s tím jeho napadením, takže kdyby to býval věděl dříve, tak mohl klidně tvrdit, že na té demonstraci vůbec nebyl, aby se tak nějak sžil s těmi evropskými hodnotami a zapadl zde do toho našeho současného koloritu „on po mě pravdou a já po něm kamenem“. Myslím, že ten Bělorus, po tom, co tu ted´ zažil, odjede do Běloruska a začne tam organizovat demonstrace proti brutalitě české policie.  

    A ještě mi policie napsala, že jsem si toho modráka na krku vymodeloval já sám. Kdyby ten modrák měl menší rozměr,  tak by se to možná dalo svést na nějaký ten cucflek od nějaké té dámy, ale takovýmto průměrem ústního otvoru snad nedisponuje ani Lucie Bílá. Možná, že mám omezenou představivost, ale mě jediné, co napadlo, byl ten čvachtavý zvon na čistění zanesených odpadů, s tím by možná šlo takovouto koláž na mém krku vytvořit.

   Tak jsem si stěžoval proti závěru policie na Praze 1 -  Malá Strana k nim samým a ti ten případ postoupili na krajské oddělení policie a ti chudáci tam v těch přemazaných záznamech z kamer hledali a hledali a žádné napadení tam nenašli, a tak jsem si stěžoval až na GIBS, že ti třeba budou mít bystřejší oko pro detaily, a ti také jsou z tohoto případu bezradní, co s tím. Takže případ se asi nepohne, dokud vy, členové ctěného bezpečnostního výboru, nezmobilizujete ty své božské schopnosti a nevyjde kouř z vašich parlamentních místností na znak toho, že jste se již dohodli, kde je pravda.

   Možná, že by tomu božímu vnuknutí u vás mohla napomoci i logika věci. Moje stížnost na škrcení policistou předcházela před tím, než se sejmuly ty záznamy z kamer. Kdybych si to přece vymyslel, tak bych musel počítat, že záznamy z kamer mě snadno odhalí. Já jsem přece nemohl vědět, že záznamy z kamer nebudou. Popravě řečeno, kdyby ty záznamy z kamer říkaly to, co říká těch 7 podivných policistů, tak by samozřejmě záznamy existovaly, na tom bychom se asi mohli shodnout.

   Když jsem psal na GIBS, tak jsem vyjádřil svůj podiv, že kdybych měl být já jedním z těch 7 lžících policistů, že bych se raději tomu napadenému za toho škrtiče omluvil. Bohužel, tam se takový opravdový chlap mezi těmi 7 policisty neobjevil.  Ale, jak se říká, jaký pán, takový krám, když tu lžou ti ricinoví impresáriové Babiš s Hamáčkem, tak proč by nemohl lhát policista za daleko nižší plat? Já se na ně nezlobím. A to už ani nemluvím o tom divadelním kusu s hvězdným obsazením 3 starostů s utajovanými jmény a utajovanými názvy radnic, (no co, u BIS to tak chodí, že se všechno utajuje, tam vám pro jistotu ani neřeknou, kde tam mají na patře záchod, jak je tam všechno tajné), co odešli kvůli lepšímu diváckému dojmu dokonce i do ilegality. Divím se, jak na ně mohli na tyto tři výrazné postavy z humoresky “ S ricinovým kufrem pod zády“  zapomenout, když se tu uděloval tento rok Zlatý lev.

     Jó, to lhaní na BIS, tak to je úplně jiná level, ti to snad mají už i v popisu práce, neustále vymýšlet pro obveselení obyvatelstva různé ty ricinové taškařice. Aby se nám herci neokoukali, tak snad budou mít na BIS připraveny do dalšího kusu jiné herce do hlavních rolí. A vidíte, už se nám rodina pomalu schází dohromady. Vzpomínáte, jak ta redaktorka od Koláře, tentokrát toho staršího, se výhružně zeptala v reportáži jednoho poslance z parlamentu „a vy nevěříte BIS?“ Takže já se vás snažím, vážení pánové poslanci, připravit na situaci, kdyby se vás ta samá redaktorka od Koláře (pořád ještě toho staršího) zeptala ještě s agresivnějším tónem, „tak vy nevěříte české policii?“, no tak abyste měli tzv. nabito a eventuálně ji mohli poslat, ne někam, ale za mnou.

    Z mé zkušenosti, jednou jsem mluvil s jedním policistou a ten mi říká, ti slušní policisté, tak ti už u policie dávno nejsou a pak dodal, já už tam také koncem měsíce končím. Nebudu už opakovat o tom pánovi a o tom krámu, opakovaný vtip už není vtipem.

     Takže já od zítřka už budu stát u okna a sledovat oblohu nad parlamentem, kdy se tam vznese ten obláček vrbětického  kouře, že už to přišlo, tedy to vnuknutí té boží pravdy na vás.   


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.