Plány rusofilů zmaří − do vagíny vražené zmrzlé kuří

pussy riot
4.12.2022 15:13
Na Václavském náměstí se 17. listopadu 2022 konal u příležitosti oslav výročí sametové revoluce z roku 1989 „Koncert pro budoucnost“. Mimořádným kulturním zážitkem na pětihodinovém koncertu bylo vystoupení ruské punkové kapely Pussy Riot. Vystoupení této skupiny bylo uměním kolosálním.

Už jen ten umělecký název (v překladu): „ku.dí virvál“, „ku.dí rachot“, nebo „vzpurné číči“, „ku.dí řev“ – vyberte si. Světoznámá, kultovní, elitní hudební skupina je známa vynikajícími umělecko-politickými akcemi: Její členky souložily ve skupinovém sexu „proti Putinovi“ v moskevském muzeu, k masturbaci na veřejnosti používaly zmrzlou drůbež či krucifix v moskevském kostele – kdepak vulgarity, je to přece punkovým uměním. Kolosálním.

I na Václavském náměstí se hudebnice umělecky válely na pódiu a bušily se do přirození. Úchvatná podívaná. Okouzlující poslech.

Statečná děvčata: Zpívat neumějí, melodie příšerné – ale politicky jsou korektní, politicky zápolící. Hudebnice Pussy Riot na „Koncertě pro budoucnost“ podpořily Ukrajinu a bojovaly proti Rusku a Putinovi zejména; umělecké vystoupení Pussy Riot se zapíše do historie; kulturně-politické. Zaznamená se zlatým písmem do dějin politiky, kultury obecně, hudby zejména. V jejich vystoupení se zračí naše světlá budoucnost, naše veselé zítřky.

Státní svátek 17. listopad je svátkem České republiky a jejich obyvatel − skupina Pussy Riot ho oslavila famózním způsobem.

Penetrace pochev zmrzlými částmi kuřete je důslednou ranou všem proruským švábům, rusofilům, všem trollům, je to úder frustrovaným nevzdělaným prosťáčkům, kteří by chtěli cosi tak hloupého, jako je mír, nebo by chtěli alespoň ukončení bojů na Ukrajině.

Já si dovolím budoucnost představovat jinak (snad se tím nedopustím nějakého trestného činu): Chci prosperitu a mír.

Ilustrační foto

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.