Quo vadis, Hamáčkova policie

15.10.2020 09:14

Abych si otestoval vztah běloruských „demokratů“ k odlišným politickým názorům, vyrazil jsem v sobotu 15.8.2020 na demonstraci s úctyhodných záměrem, nyní cituji oficiální krédo této akce: “vyjádření nesouhlasu s oficiálními výsledky běloruských voleb a s brutalitou běloruské policie potlačující mírné protesty v zemi“, všimněte si prosím výrazu „mírné protesty v zemi“, budu tento pojem dále konfrontovat s českou realitou.

Tuto akci v Praze organizovali Piráti z Prahy 6, dva zastupitele od Pirátů z tohoto městského úřadu jsem na této demonstraci poznal, poněvadž jsem se zúčastnil jako divák hlasování na zastupitelstvu městské části Praha 6 o odstranění sochy Koněva organizované tenkrát ricinovým impresáriem Kolářem. Samozřejmě, Piráti (až na jednu výjimku) hlasovali pro to, aby Koněv uvolnil místo pro sochu Marie Terezie, která symbolizuje výraz ponížení českého národa, poněvadž tato představitelka Habsburského rodu zaplatila svoji válečnickou neschopnost odstoupením českého Kladska Prusku. Ale to je jiné téma.

Poněvadž jsem příznivcem Lukašenka, a vím, proč, vzal jsem si na tuto demonstraci pro-Lukašenkovský transparent, „Ať žije Lukašenko“. Nejen, že jsem čelil častým výkřikům Bělorusů okolo, že jsem fašista a provokatér, na což jsem já odpovídal se stoickým klidem, „ne, já nejsem provokatér, ale jen zastánce jiného politického názoru“, tak potom na Malostranském náměstí už to jeden „demokrat“ nevydržel a záludně mě napadnul zezadu se snahou mi vyrvat z rukou můj transparent. A to se mu díky záludnosti tohoto útoku podařilo, ten můj transparent pak odhodil na zem a vzdálil se ode mne a vyčkával, co bude. Já ohromen tímto troufalým útokem jsem nějakou dobu zůstal stát dezorientován nečekanou situací a v ten moment na mě udeřil zezadu další útočník, tentokrát uniformovaný, který mě uchopil zezadu předloktím své ruky za krk a dotáhl mě k nejbližšímu sloupu, kde mi zarval svůj ostrý loket do místa, kde mám krční tepnu a přitisknul můj krk ke sloupu a držel a držel.

Za tímto sloupem byla venkovní restaurace, tak návštěvníci měli zajímavé zpestření svého posezení. Už se mi pomalu začal ztrácet svět v mlhách a tak mě napadlo, že ten dotyčný má sakra dobrý tréning, asi v jedné nejmenované zemi, kde se takto zbavují některých etnik. Ale možná ten příslušník, co mi chtěl pomáhat a chránit, mohl být jen judista z dobrého oddílu STS Chvojkovice – Brod.

Jiný policista, který měl v práci onoho útočícího „demokratického“ Běloruse, se tomu svému objektu choval „v rukavičkách“, jak jsem pozoroval jedním okem.

K další pozoruhodné události došlo již na konci průvodu, příznačně před Petříčkovým ministerstvem zahraničních věcí na Loretánském náměstí, kdy v průběhu projevů takových nechvalně známých manipulátorů, jako je třeba Fištejn, jsem zaregistroval rozhovor dvou osob ženského pohlaví, které kolem mě procházely, kdy jedna říká, „vyfoť ho, zjistíme si ho“. Tak jsem si řekl, no asi jsi pořád hezkéj chlap a tvoje foto bude v nějakém tom dámském památníčku pod polštářem. A tak se jedna z těch dvou osob ženského pohlaví ke mně postavila a druhá toho samého pohlaví nás vyfotila.

V pondělí 17.8.2020 jsem nalezl na facebookové stránce jistého Romana Máci naprosto obrácený popis oné události s mých napadením, kde se píše, že já jsem se prý pokusil narušit průvod demokratů, a že jsem prý dále musel pokračovat v doprovodu policie. Ta druhá informace byla správná, policie mě doprovázela, protože mě musela chránit před těmi „demokratickými Bělorusy“, kteří péčí Pirátů z Prahy 6 protestovali proti zásahu běloruské policie proti mírným oponentům režimu.

Nebudu popisovat zavilé komentáře proti mé osobě pod tímto zmanipulovaným příspěvkem R. Máci, ale byl tam jeden komentář od nějakého Jana Soukeho, který stojí za pozornost. On tam totiž vyzívá, aby „toho zmrd.. někdo „sejmul“. Poněvadž si obě osoby ženského pohlaví opravdu zjistili moje jméno, a to i s titulem a datem narození, ale ne pro svůj památníček, ale proto, aby tyto informace mohly prezentovat na Máciho ošklivé facebookové stránce, kde potom byla vyhlášena ta demokratická fatva na mě, šel jsem případ nahlásit na policii se žádostí o zajištění mojí ochrany.

Jen bych dodal, když mohli dostat ochranu naši tři ricinoví šamani: Kolář – Hřib - Novotný na základě smyšleného příběhu o ricinové apokalypse, proč ne já, když nade mnou ted´ visí ta fatva „demokratů“? Policie mě za dva dny nato informovala, že dotyčného Soukeho zjistila, a již s ním mluvila a že dotyčný bude pozván na policii, aby zdůvodnit svoje „demokratické“ oumysly ohledně mé osoby.

Prvně z facebookové stránky Maciho zmizel příspěvek Soukeho a moje jméno i s informací, že jsem navštívil koncert Alexandrovců (doplňuji, že dokonce 2 x). Po pár dnech pak zmizela i celá facebooková stránka Máciho a to i s tím krásným společným fotem mé osoby s jednou z těch osob ženského pohlaví.

Po pár dnech si jedna moje příbuzná všimla, že se mi objevil na krku asi deseticentimetrový sytě modrý hematom. Tak jsem se vydal s touto rozsáhlou dobře viditelnou podlitinou učinit zápis o zásahu „demokratické“ policie na demonstraci proti brutalitě běloruské policie na naši českou policii. Asi bych to nechal být ten zásah příslušníka proti mě, přežil jsem ho, a já se na něho ani nezlobím, že mě málem udusil, ale pořád tady číst v novinách, jak Hamáček s Petříčkem podporují demokratické Bělorusy proti údajně brutální běloruské policii, tak to mě vhání tedy krev do žil. Já se tomuto příslušníku touto cestou omlouvám, pokud jsem mu způsobil problémy, že jsem na něho žaloval, ale at´ poděkuje Hamáčkovi za jeho pokrytectví.

Zrovna před dvěma dny jsem četl, jak Hamáček poskytl politický azyl 49 Bělorusům, ke kterým se prý běloruská policie nezachovala hezky a přitom jeho policie zde v Praze málem uškrtila příslušníka české oposice, takže Hamáčku, vzkaz po tebe, ty kládu ve svém oku nevidíš?

Ale to stále ještě není ten zlatý hřeb mého povídání. Tak, jak jsem podal tří podněty na policii, tak už mi přišlo vyrozumění prozatím o dvou mých nahlášených kauzách.

Nejdříve ta výzva k mému „sejmutí“. Tak tam je policejní závěr takový, že ten dotyčný „hrdina“ co mě nazval zmr…em, a aby mě někdo sejmul, tak ten najednou vyměknul a prý tvrdil policii, že on vůbec nemyslel mě, ale prý úplně někoho jiného.

Mohl bych tu připomenout případ jednoho nešťastníka z Ostravy, co si ulevil na facebooku ohledně smrti těch 4 českých vojáků v Afganistanu a dostal u soudu rok podmínku. Pokud si vzpomínáte, tak ho tenkrát práskla Černochová z ODS toho nešťastníka, tak v mém případě jsem to musel jít prásknout já sám osobně. Ale tady stačilo jen, aby dotyčný „hrdina“ řekl, že myslel třeba svého dědečka, který už je 3 roky pod zemí, a měl to vyžehleno. No dobře.

Zajímavější je ta druhá kauza, to je ta stížnost na zásah policisty. Jen bych dodal, že tato věc byla řešena tzv. odborem vnitřní kontroly, to je odbor, který by měl vyšetřovat a napravovat nějaké ty přešlapy a hříchy těch konkrétních příslušníků, pokud k nim dojde, tak tady mi ten odbor vnitřní kontroly sdělil, že sice záznamy z policejních kamer odebrali, ale právě ty 4 minuty, které monitorují to, co se tam událo v době mého napadení, tak ty zkrátka nejsou. Policejní záznam údajně začíná tím, jak já spokojeně kráčím v průvodu demokratů a pak je 4 minuty nic, a pak zase záznam ukazuje, jak stojím a přátelsky rozmlouvám s oním policistou u sloupu, kde jsem krátkou chvíli předtím sotva lapal po dechu.

Tady opět musím zopakovat, že je mi to vrcholně trapné vůči tomu příslušníkovi, ale pokud by ten Hamáček držel na uzdě tu svou nevymáchanou … , a nepoučoval policii v druhých zemích, a hleděl si udělat pořádek prvně ve svém vlastním chlívku, věc bych nevířil, ale vířit ji bude, pane Hamáčku, to vám slibuji.

A to mám ještě v rukávu dalšího žolíka vůči české banánové policii, ale s tím příště.

Na závěr si dovolím tu vyšvihnout jedno ponaučení. Pokud někde shlédnete, že nastává rojení „demokratů“, tak rychle pryč, nic dobrého vás tam nečeká, neboť pro ně platí, demokracii ano, ale jen tu po našem.

Ještě k tomu chybí ta optimistická pointa na závěr. Pokud o sobě ti s Molotovovými koktejly z Minsku tvrdí, že jsou mírná oposice, jak to já mohu o sobě říci, že jsem byl úplně beránčí protihamáčkovská oposice a přesto jsem dostal nakládačku. Nakládačku těch z Minsku odvysílaly všechny západní kanály, po té mé nakládačce zde z Praze zůstalo jen zrnění v policejních kamerách. Takže kdo je na tom lépe?</p>

Vážení, a ještě doplním, že to, že to mám ted´ u demokratů pěkně rozlito, tak o tom tady píší i v „Demokratické Žumpě“.

https://www.zumpalisty.cz/dva-provokateri-narusili-pochod-za-svobodne-belorusko/?fbclid=IwAR2IlWu8bnl6IdgG0cwk1F4egccuCuT3mLCtYhIaKODghLdG2PHd0L8J-zA

Tam jsem se dozvěděl, že dokonce podporuji masového vraha, no potěš pánbůh, přece jen mi ti policisté tu ochranku, o kterou jsem je žádal, měli dát. Na druhé straně, ale alespoň něco na těch Žumpa Listech píší.

A co naše žumpa ČT? Celý ten průvod sledovali kameramani Česká televize, viděl jsem je dole v Klementinu a viděl jsem je pak nahoře na Loretánském náměstí, tady jsme stáli (my jsme totiž byli dva, co se pustli do křížku s demokraty a demokracií v ČR) dokonce možná tak 4 m od nich, myslíte, že vzali záběr na mě a nebo na ten můj transparent? A nebo že by natočili, jak mě tam policie na Malostranském náměstí napadla, přestože já jsem se nikoho ani nedotknul? Ani náhodu.

To Demokratická Žumpa byla všímavější, ta zaznamenala i ten zásah policie proti mně, sice ten příběh podala v obráceném garde, ale možná že jen z toho důvodu, že jim kručelo v žaludku hlady. To víte, živit se žurnalistikou bez přílivu koncesionářských poplatků, asi není jen tak jednoduché. Jó, vážení, postavit se demokratům a demokracii v této zemi, to dnes vyžaduje pořádnou dávku odvahy, to vám povím.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328
Já vám to povím takto, já se cítím jako levice, hlasoval jsem většinou pro ČSSD a nebo KSČM, a jednou taky pro SPD. Já tvrdím, že to není žádný zákonný úpadek těch levicových stran, jen se dostala v těchto dvou stranách k moci garnitura lidí, kteří neumí nic voliči nabídnout. ale je to jen jejich vlastní chyba. Já jsem s ČSSD skončil, když jezdil Zaorálek do Kyjeva rozfoukávat Majdan, a musel by přijít pán Bůh do ČSSD, abych je znovu volil. V KSČM taky není vedení, které by umělo přitáhnout voliče. Ale opět, je to jejich vlastní chyba, Filip neumí na Babišovi nic prosadit, zatím si s ním Babiš, no víte co.