S covidpasem na dovolenou

HUvRam
4.5.2021 15:14
Jsem celej bolavej a opuchlej. Připadám si, jako bych strávil několik hodin v hnízdě útočných afrických včel. Ale protože jsem se rozhodl, že chci na stará kolena ještě jednou v životě vidět moře, musel jsem to očkování proti covidu a všem jeho dosud zjištěným mutacím podstoupit.

Již jsem úspěšně chráněn proti těmto mutacím:

Afghánské, albánské, alžírské, andorrské, angolské, argentinské, arménské, australské, ázerbájdžánské, bahamské, bahrajnské, bangladéšské, barbadoské, barmské, belgické, belizské, běloruské, beninské, bhútánské, bolivijské, bosensko-hercegovinské, bocwanské, brazilské, brunejské, …………………………………………………….. ….,………………………..,

španělské, švédské, švýcarské, tádžikistánské, tanzanské, thajské, tchai-wanské. tožské, tonžské, trinidadatobagožské, tuniské, turecké, turkmenistánské, tuvalužské, ugandské, ukrajinské, uruquayjské, usacké, uzbekistánské, vanuatské, vatikánské, velkobritánské, venezuelské, vietnamské, východotimorské, zambijské a zimbabweské.

Teď už si zajdu jen na nádraží Libeň-horní, kde dostanu dávku proti právě čerstvě zjištěné hornolibeňské mutaci coronaviru.

„Dobrý den, pane doktore. Tak kam mi to dáte, když už jsem popíchanej jak hříbeček na štepování ponožek? Jó, tady je ještě pár milimetrů místa.

Jauvajs, tak tohle se vám moc nepovedlo. Pane doktore, já slábnu. Jéžiš já slábnu!

Sbohem lásko nech mne jít, nech mne jít, bude klid …“.

Sbohem dovolená u moře.

Václav Husák

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: COVID, covidpas, očkování

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.