Šmírák senátor Doubrava obviňuje média ze šmíráctví

obrazek
11.12.2013 12:01
Senátor Doubrava (Severočeši.cz) je rozhořčen činem pracovníků České televize, ačkoliv není na 100% jasné, jestli zveřejnění Rusnokova rétorického striptýzu bylo jejich zlým úmyslem či nikoliv.

Přitom se nedávno ve svém článku na Parlamentních listech, ve kterém popisuje dvojí metr pracovníku na sociálce, kteří se podle jeho očitého svědectví  k "bílé" samoživitelce nemocného dítěte, kterou doprovázel, aby si udělal fundovaný názor, jak to na tomto úřadě chodí, chovali hůř, než k Romce, která si čekání údajně krátila telefonováním z mimořádně luxusního mobilu.

Jeho šmíráctví spočívalo v tom, že ač je to neslušné, privátní hovor Romky, který se údajně týkal její schopnosti získat ze sociálky obrovské peníze, poslouchal a čtenářům jeho obsah sdělil. Pokud bych připustil jeho teorii, že to byl ze strany médií záměr dotyčným politikům škodit a poškozovat náš národ, pak musím v rámci objektivity dodat, že i jím zveřejněný privátní hovor Romky mohl mít stejný cíl. Škodit dotyčné paní a poškozovat etnikum, jehož je součástí.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.