Sudetští Němci byli většinově 5. kolonou Adolfa Hitlera

vyvadil ilustrace
29.5.2023 12:35
Petr Pavel i Petr Fiala milují banderovsko- pronacistickou Ukrajinu, stejně jako, a logicky, Sudetoněmecký landsmannchaft, jenž je představitelem jediné částí německého národa, o němž Miloš Zeman v dobách, kdy byl ještě odvážný, naprosto přesně prohlásil, že sudetští Němci byli pátou kolonou Adolfa Hitlera, která rozhodně přispěla k rozbití Československa.

Ale Miloše Zemana je třeba doplnit, a to podstatně. Nejen, že rozhodným způsobem přispěli k rozpadu, ale v českých zemích se aktivně podíleli prostřednictvím svých představitelů určující brutální chod protektorátu, zejména prostřednictvím K.H. Franka na plánované totální genocidě českého národa a potažmo i uskutečňované genocidě Židů, zorganizované zastupujícím protektorem Reinhardem Heydrichem.

A tak když Petr Pavel v Letech nutí Čechy, abychom přijali odpovědnost za „holokaust“ Rómů, za dobu, kdy Češi nebyli páni ve své zemi a o všem rozhodovali nacisté a z valné míry z řad sudetských Němců, je to ostudné.

Petr Pavel je stoupenec extrémní otočky o 180 stupňů, když tvrdí, že šéf landmannschaftu se zasloužil o česko -německé vztahy, když celou dobu hájil v podstatě v mnohém idee hitlerovského Německa. Sebekritiku jménem svazu připustil teprve včera , 78 let po pádu nacismu, kdy se překvapivě za podíl sudetských Němců na nacismu omluvil.

Před rokem a půl jsme si zvolili vládu, která má ve svém vínku revizi 2. světové války a záměnu viníka tj. nacistické Německo za neohroženého vítěze a touhou zlikvidovat Rusko.

Nemylme se. Tento trend se dal očekávat a kdysi před ním varoval již prezident Edvard Beneš.

Podobně jako Hitler a jemu podobní si dnes v obdenních promluvách, Petr Pavel o Petr Fiala přejí totální rozdrcení Ruska.

A podobně jako Hitler a jemu podobní budou poraženi.

Jak dneska řekl náčelník štábu Řehka, který si ovšem rovněž porážku Ruska přeje, ale nikoliv tak ideologicky fanaticky, ta válka zřejmě bude trvat dlouho, možná mnoho let.

Svým způsobem je to nezbytné. Celý Západ, a samozřejmě i Česko se bude muset vyzdravět, svých bludů o vítězství banderovské Ukrajiny a možné prohry Ruska.

Dnes na evropský Západ dopadá nikoliv válka Ruska, ale idiotské sankce EU a odstřihnutí od ruských levných energií, které byly zdrojem hospodářského zázraku zejména Německa. Německo je v recesi a nic nenasvědčuje, že se v blízké době i díky nesmyslným vzájemně se vylučujícím akcím zelené politiky vzpamatuje.

A tak zatímco si Čína i Indie užívají skvělého polštáře levných dodávek surovin a budou v tomto roce mít růst HDP přes 5%, západní Evropa bude trpět. A to je v pořádku.

Bude to trvat více let, než si Západ si znovu uvědomí, kde je pravda a rozum a do té doby ať trpí, včetně nás.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.