Válka s dinosaury

7.4.2011 09:48
Konec Věcí veřejných se blíží rychlým tempem. Před volbami Věci veřejné slibovaly, jak z politiky vymetou dinosaury a korupci a budou to všechno dělat čistě a průhledně. Nejvíce kritizovaly pražskou ODS. Jenže ono to možná bylo jinak, jak ukazují nové důkazy …

Včera na večerní tiskovce, řekl Vít Bárta třesoucím se hlasem, že neuplácel, že jen půjčoval! Tohle mu dnes neuvěří ani ten nejzatvrzelejší příznivec tohoto marketingového produktu VV. Dlouholetý kamarád Víta Bárty z ABL, promluvil o společných poutech a vazbách, které je doposud spojovaly.

Nejzávažnější na celé korupci je financování strany tohot marketingového produktu, Věcí veřejných. Najevo vyšly skutečnosti, že v květnu 2009 právě začínala dlouhá volební kampaň, která o rok později dovedla Věcí veřejné až do vlády. Je prokázáno, že ve stejné době poslal hlavní ekonom Věcí veřejných Radim Vysloužil dopis do bezpečnostní agentury ABL. Byla to žádost o podpis smlouvy mezi ABL a stavební firmou Navatyp. Jako dovětek průvodního dopisu figurovala zmínka, že to MUSÍ PROBĚHNOUT ALESPOŇ FORMÁLNĚ! Podle uzavřené smlouvy měla ABL provést od 14. května do 1. června 2009 bezpečnostní analýzu dvanácti objektů Navatypu. Za to měla dostat 8,8 milionu korun, a to za devatenáct dní práce. Je nanejvýš podivné, že za službu ostrahu objektu, které ABL standardně pro své objednatele provádí, měla inkasovat milionové odměny. Vše probíhalo údajně pod taktovkou Víta Bárty!

Vít Bárta si vzal na rozmyšlenou 48 hodin, kdy zřejmě bude zjišťovat kolik ještě informací hodlá Škárka pustit do éteru.

Největší morální troskou v této politické bitvě bude nejspíš Radek John, který ještě včera neprozřel a snažil se z rebelujicího Škárky udělat nemocného člověka. Bude to konec člověka … který, jak sám s oblibou říkal, chtěl lovit velké ryby a skončit s dinosaury?

Věcí veřejné jsou opravdovou stokou korupce, ve které se topí až po uší.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

adamicek
U pana malého Johna bude asi problém v tom, že se zapletl při svých investigativních metodách s mafiány. Platili mu za to aby neuveřejňoval v pořadu Na vlastní oči některé reportáže. Pak si sehnal Víta Bártu a rozjeli to ve velkým alá ABL a Věci Veřejné. Pan John si přesto dál hrál na pana čistého za čož by měl viset na šibenici a hodně vysoko jako exemplární příklad lháře. Za Karla IV. jim sekali ruce.
josef_smolik
Škoda,že neumím psát blogy,ale Vy jste to napsal částečně za mě.Chtěl jsem se věnovat R.Johnovi,který tu stoku založil a díky různým jeho podporovatelům-K.Šíp,Harapes,Rašilov a milujícím fanynkám a jiným naivkům nalákal na svoji zidealizovanou osobnost spoustu voličů,což Bártovi vyšlo,tak jako posezení s Karlem vyšlo Kalouskovi...Ale,tak jako Bursík byl předem domluven na koalici,tak i Bárta a soudným lidem muselo být jasné o co jde a jak to dopadne,i když tam kam to dovedl Nečas a spol.,bych nečekal ani v blouznění při vysokých horečkách...A mimochodem existuje ještě strana se jménem ODS?