Zachraňme „našeho“ Babiše.

23.8.2022 09:00
Každého asi napadne otázka, před čím a před kým. Na první otázku odpovídám okamžitě - před jeho eventuální fyzickou likvidací. A odpověď na druhou otázku vyplyne z textu.

   Připadá vám to nereálné, že by mohlo dojít v naší zemi k fyzické likvidaci opozičního politika? Ale to si vážení připomeňme 90. léta u nás, kdy se uskutečnil pokus o vraždu předsedu KSČM Svobodu. Jako bychom tento pokus o politickou vraždu vytěsnili z naší historie. Dnes se tu kdekdo předhání ve vyjadřování solidarity k pokusu vraždy Salmana Rushdieho, a přitom se tu všichni chováme, jako by se u nás žádný pokus o vraždu opozičního politika nikdy nestal. Ano, máme tu několik desetiletí existující nevyšetřený pokus o politickou vraždu, na kterou všichni jako by zapomněli a nikdo tu drahná léta nenutí policii, aby tento svůj pomníček odstranila. To je skutečnost, kterou v této souvislosti připomínám. 

   Ale nemusíme chodit ani do tak daleké historie a podívejme se na Slovensko. Tam se sice nestal obětí atentátu předseda slovenské strany SMER, ale politickou objetí se ve své podstatě stal, a to zprostředkovaně přes vraždu novináře Kuciaka. Každému asi došlo, že to byl útok na Fica vedený oklikou. Že tu hned po vraždě byla připravená verze o italské mafii a zrovna Fico měl snad asistentu, která měla s jedním Italem něco společného? To jen svědčí o dobře připraveném aranžmá, takže žádná hurá akce, ale pečlivá příprava byla zárukou žádaného výsledku, a tím žádaným výsledkem bylo sesazením Fica, a ten nebyl nakloněn čemu? No přece americké vojenské základně na Slovensku.   

   Pokud sleduji zběžně tento případ, tak slovenská policie sice má již léta vrahy, ale ani po několika letech vlastně není schopna odpovědět na otázku, kdo si vraždu Kuciaka objednal. To musí být opravdu „vlivný“ objednavatel, když po tolika letech ještě vrazi v base nezačali „zpívat“.

    Já jsem po této vraždě okamžitě prohlásil, cílem této akce je umístění amerických vojsk na slovenském území a vidíte, objednatele vraždy sice na Slovensku ještě nemají, ale americké vojáky už ano. A řeknu na rovinu, že můj názor je, že cílem politické, a eventuálně i fyzické likvidace Babiše zde, je přesně to samé. Že o ustavení americké vojenské základny v ČR zatím Fiala nemluví? No on čeká s celou akcí až po prezidentských volbách. Že to slaboduchá Černochová provalila již před volbami? Alespoň to mohl Fiala jen tak na oko popřít, aby případné voliče nepostrašil.

    Pan Paroubek tu psal ve svém minulém článku, že je s podivem, že provokatéři chodili útočit vejci na něho a nikoliv na arciďábla – komunisty. Já jsem názoru, že ty vejce byla msta proamerických sil v ČR za to, že se pan Paroubek velkou měrou postaral o to, abychom tu dnes neměli americkou vojenskou základnu, eventuálně i s atomovými zbraněmi Za to panu Paroubkovi děkuji. Když na něho házeli vejci, já byl dlouhodobě v Turecku, takže dost daleko na to, abych si to mohl s těmito vajíčkovými syčáky vyřídit na místě.    

  Jen chci naznačit na příkladu, že se tu určité síly zřejmě nebudou štítit ničeho, aby svého cíle dosáhly, a tím je minimálně americká vojenská základna na našem území.

   Ať si myslíme o Babišovi, co chceme, on přece jen není ten člověk, který dnes něco řekne, a pak druhý den učiní pravý opak (jako třeba Fiala). Babiš je přece jen člověk, který má určitý respekt vůči svým slovům, a proto on není favoritem ani zahraničních sil, a ani zástupců těchto zahraničních sil u nás. Tím je dnes člověk, který přísahal na červenou knížku a pak obrátil.

   Jen pro odlehčení, šel jsem nedávno kolem stánku, kde sbírali podpisy pro tohoto kandidáta pro jeho účast v prezidentských volbách, a měl jsem náhodou u sebe amplion, tak jsem ho vytáhl a postavil jsem se proti jeho fotogradii na petičnímu stánku a zapěl jsem do amplionu: „Soudruhu Pavle, býval jsi jedním z nás soudruhů a nyní by jsi chtěl do nás najíždět americkými tanky? A nebo bys nás dokonce chtěl věšet na kandelábry?“.

   Příští volby prezidenta, to je „vo co tady go“. Zeman je poslední hradbou, která tu brání ustavení americké vojenské základny u nás, čeká se jen na to, až tam po něm bude někdo „pružnější“.

   Já se cítím určitým způsobem povolán, abych tu mohl formulovat své úvahy o možném pokusu o atentát na Babiše, poněvadž já osobně jsem se stal nástrojem toho, že  jsem přenesl na policii informaci o chystaném atentátu na Babiše, který, jak mi sdělila určitá tajemně osoba, se má stát dne 2.8.2022 v Třeboni. Ta sdělená informace dokonce obsahovala i okno, ze kterého bude střelec na Babiše pálit.

    Musím říci, že jsem prošel třemi fázemi vývoje. Tou první fází byl moment, kdy odešel onen tajemný neznámý, a já jsem stál před rozhodnutím, co s touto informací udělat. Učinil jsem asi to, co by v mé situaci učinil každý, šel jsem to nahlásit na policii. V první fázi jsem opravdu věřil, že ten atentát je ve Třeboni připraven.

    Druhou fází pak bylo období, kdy jsem se spíše klonil k názoru, že jsem se stal jen užitečným idiotem v nějaké protibabišovské hře, a kdo za tím asi mohl být? Zřejmě někdo, kdo má blízko k pětikolce.

   Co mě navedlo na tuto ideu, že za tím byla zřejmě pětikolka? Já jsem shlédnul video s Babišem, kde tento vysvětluje, kdo za těmito vyhrocenými protesty proti němu na místech jeho setkání s příznivci je. Podle Babiše jsou za svoláváním těchto agresívních akci proti němu odpovědny místní pobočky stran pětikoalice.

  A já zjišťuji, že teď je nový trend, brát si na tyto vyhrocené protibabišovské akce svoje malé děti, jako tomu bylo teď naposledy  v Kopřivnici. Zkrátka, dát si na ramena svoje malé dítě a jít se postavit do cesty Babišovi, aby tento do mě, když dá Bůh, snad i nechtíc drcnul, a představte si, jaké by to bylo sousto pro naše prohnité reportéry.

    Když vezmu pak třetí fázi svého názoru na atentát na Babiše, do té jsem se dostal po nedávném atentátu v Moskvě na dceru filosofa Dugina, kde věřím, že za atentátem stála ukrajinská tajná služba. Tak teď beru informaci, že byl skutečně nachystán v Třeboni atentát na Babiše, za dosti pravděpodobnou.

    Kdys si události za posledních 30 let promítnu ve své hlavě, počínaje pokusem o vraždu předsedu KSČM Svobodu, vraždu investigativního novináře na Slovensku Kuciaka, informaci o připravovaném atentátu na Babiše v Třeboni a nedávný atentát na dceru Dugina u Moskvy, tak mě, vážení, z této rovnice vychází vážné nebezpečí pro „našeho“ Babiše.

    Každý z nás cítí, že tu jde o hodně, jde o zachování role světového hegemona, kdy zde přece smrt nějakého českého lokálního politika, je co? No muška jenom zlatá. Proto občanům ČR vysílám tento signál, zachraňme „našeho“ Babiše, ale je nutno být připraven v předstihu, než se tu někdo o něco proti Babišovi může pokusit.

   Já netvrdím, že někdo tento atentát na Babiše s jistotou připravuje, ale uvedu jednu zkušenost. Zatím se Rusům dařilo předcházet provokacím Ukrajinců (provokace pod cizí vlajkou) tím, že chystanou provokaci Ukrajinců odhalili veřejně dříve, než ji Ukrajinci stihli provést. Z toho je jasné, že my musíme být o krok napřed, my, lidé dobré vůle.

   Dokážete si jen představit ten rozradostněný obličej Černochové, kdyby se Babišovi zde něco nepěkného přihodilo? Tuto radost přece Černochové dopustit nemůžeme.

 Miroslav Kelnar  

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.