Zastavme amatéry ve vládě!

18.12.2010 11:18
Kauza Drobil začala prorůstat do daleko větších rozměrů než na začátku vypadalo. V této fázi už rozjetý protikorupční lynč nezastaví ani pravicová média. Když už na povrch vycházejí informace, že o podivném financování, věděl ministr vnitra Radek John a nekonal, tak už je to na pováženou. Podle policejního prezidenta o korupci ve vysokých kruzích věděl Radek John daleko dříve, než premiér Petr Nečas!

Jediní kdo si vážnost situace neuvědomují, jsou stále vládní činitelé , jako je Miroslav Kalousek, Petr Nečas nebo Radek John. Ti všichni tuto korupci kryjí. Ať už je to z hlediska udržení moci, nebo je za tím ještě daleko horší věc než financování stran ODS a TOP09, každopádně stojíme zřejmě před pádem vlády Petra Nečase.

Kdo si vážnou situaci začal uvědomovat, je okruh bohatých podnikatelů, jako jsou například Tomio Okamura, Roman Šmucler nebo Stanislav Bernard. V dnešním tisku lze s potěšením sledovat, že tito vážení podnikatelé si začali uvědomovat amatérismus této vlády, která umí jen krást, lhát nebo škrtat. Ony škrty mají totiž vážný dopad nejen na chudé, nemocné a sociálně slabé! Tyto škrty mají dopad především na podnikatelský sektor, kdy se nezvyšuje příjmová stránka. Právě výše jmenovaní si zřejmě uvědomili co se v naší zemi děje!

Další politování hodnou situací je nečinnost policie. Lidé jako Martin Knetig nebo Pavel Drobil by měli již v těchto chvílích sedět ve vazbě vzhledem k omezení možnosti ovlivňování svědků.

Marně čekám kdy začne platit Nečasovo padnikomupadni!

Jaroslav Klajs


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jaroslav
Pane Dubo vaše fandovství mě netěší. Ale vím jak je míněno, takže tak.
jaroslav
Myslím, že je to váš opětovně špatný výklad. Uvádím čirá fakta, které se vám nemusejí líbít. To chápu, pane Dubo.
jaroslav
Hmmm, ale sloužíte jim dobře ...
jaroslav
Pane Dubo, píši z ideologických důvodů, jako středolevicový volič. Na peníze jste proměnili všechno jen vy a vaše modrá partaj.
jaroslav
Pane Dubo, asi byste se hodně zlobil, kdyby vláda padla už dnes ... protože podle těch slintů co z ních vycházejí, od hradního pána po pana premiéra, který pro jistotu strčil hlavu do písku, bych nic jiného nečekal!
jaroslav
Před dubem, za dubem, to my už tu nebudem :-)
miluna
znáte snad Jaroslava smysluplnější a krásnější životní náplň? :-)
jaroslav
Pane Dubo, někoho budou muset zavřít ... a až podle toho kdo to bude a kolik bude schopen pustit ven, můžeme spekulovat. Vláda zřejmě přežije ... vždyť vy jako jeden z placených pravicových blogerů o to budete usilovat do roztrhání těla.
miluna
jaká? Vláda nepadne, je spousta kšeftů rozjetých a ty musí doběhnout... navíc se nerozpustí protože by v následných volbách pohořela ...
jaroslav
To je právě varianta která nebude, pane Dubo. Takže opět vedle. Ale určitě by se vám vláda ODS+ODS2 (TOP) by se vám líbila
jaroslav
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/184076.aspx
jaroslav
Někteří ani nehlasovali pro, i když tam byli přítomní ... třeba Bárta. Asi věděli proč ...
jaroslav
Radek John právě teď v TV přenosu odstřelil premiéra Nečase. Ptám se, vyrazilo už komando policie pro pana premiéra ... a měli by to vzít přes hrad ...
miluna
bohužel 118 je 118 a tím, že se to týká i Johna je jasné, že vládu nerozpustí, protože by tím jejich marketingový VV projekt krachnul ... není jiná možnost než vyjít do ulic a ta možnost nenastane, lidi se bojí o ten zbytek pomyjí co jim krysy nechají když budou hodní....
jaroslav
John se zkompromitoval také jelikož údajně o tom věděl dříve než Nečas a podle své brožurky nekonal !
kosina
Včera když Nečas popíral, že o této kauze už od října věděl, bylo na něm vidět, že lže a je mu trapně. Nečekal jsem, že mýtus o panu čistém, který vytvořila média, se zhroutí necelý půlrok od jeho nástupu do čela vlády. Je to úsměvné stejně jako Radek se svojí brožurkou.
jaroslav
Pane Dubo, horší než tam jsou teď už nemůže být ani kačer Donald!