P.C. Roberts: Izraelské mírové organizace: Ne naším jménem

jews free palestine 2.jpeg
31.10.2023 06:04

Organizace a politici sionistické lobby, jako jsou ADL, AIPAC a Netanjahu, vytvořili více antisemitizmu než všichni ti, kteří jsou právě oněmi shora uvedenými jako antisemité pomlouváni. Zcela otevřený a brutálně urážlivý způsob, jakým se AIPAC a Netanjahu chlubí tím, jak americkou vládu ovládají, mnoho Američanů uráží. A pomluva ADL vůči lidem, jako je např. prezident Jimmy Carter, kteří si dovolili některé aspekty izraelské politiky kritizovat, odpuzuje Američany další. Mnozí se diví, jak člověk může kritizovat politiku USA, Ruska, Číny a všech ostatních zemí, aniž by byl pomluven jako protiamerický, protiruský a protičínský, ale jste-li Izraelec, je takový zázrak možný.

Sionisté jsou chytří propagandisté. Podařilo se jim Američany přesvědčit o tom. že hovoří za všechny Izraelce a za všechny Židy, ale zdaleka tomu tak není. Existuje např. silná opozice vůči sionizmu mezi izraelskými Židy a mnozí z těchto Židů se staví i proti tomu, jak se zachází s Palestinci. Existují židovské organizace kritizující krádeže palestinské půdy na Západním břehu Jordánu a demolici zde stojících palestinských domů za účelem stavby bytových domů pro „osadníky“. Mnoho izraelských Židů se staví i proti současnému bombardování Gazy. V tomto ohledu je podpora Netanjahua menšinová a lze říct, že tento politik drží funkci jen proto, že dokázal sestavit koalici ultratrapravicových stran. A je to až dosud jen mylná víra, že sionisté mluví za Izrael a za všechny Židy, která způsobila, že republikáni jako Lindsay Graham, Mike Johnson, Donald Trump a Ron DeSantis jsou v současnosti tak přesvědčenými zastánci izraelského bezhlavého bombardování Gazy.

Mnoho amerických Židů je ve zbrani kvůli masakru Palestinců, který právě probíhá. A před několika dny dvě židovské mírové organizace, a to Židovský hlas pro mír a Kdy, když ne teď, pochodovaly na Kapitol USA, aby zde uspořádaly manifestaci „vsedě“. „Ne naším jménem“, prohlásili a požadovali okamžité příměří i spravedlnost pro Palestince.

Podle existujících informací bylo již 1,4 milionu obyvatel Gazy – více než polovina zdejší populace – vysídleno, a to hlavně v důsledku izraelských leteckých útoků. Rabínka Alissa Wise sdělila televizi CNN: „Každé ráno se probouzím se slzami v očích a se vztekem v srdci a obojí usměrňuji do akce“. Tou poslední bylo nedávné obsazení Kapitolu a naléhání na příměří, což je mnohem víc, než činí kterýkoli církevní vůdce, či člen Sněmovny, Senátu či Bidenův režim.

Všimněte si, že jsou to Židé, kdo stojí v čele požadavku na příměří. CNN zveřejnila fotografie židovského mírového shromáždění na Kapitolském pahorku, zobrazující jeho účastníky s transparenty: Sionizmus je fašizmus, Stop genocidě v Gaze, Židé říkají: příměří okamžitě! Ne válce a apartheidu, Ne naším jménem a další strohá prohlášení.

Američané, Britové a Evropané jsou dnes konfrontováni skutečností, že propaganda sionistů, čili menšiny Židů, je proměnila v monstra, žádající si palestinskou krev. Tato poptávka po krvi může ovšem skončit jaderným Armagedonem.

P.C. Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

 

 

 

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

miroslav kulhavy

Jestli toho Robertse dobře chápu, je pro to, aby Hamás vystřelil tisíce raket, přepadl pohraničí i s cizinci, zabil a unesl přes 1500 lidí a hned v zápětí bylo uzavřeno příměří - opravdu vzletná myšlenka.