P.C. Roberts: Jednoho dne už zítřek nepřijde

29.10.2017 14:08
Dříve, než nás washingtonští idioti nechají sfouknout z tváře Země, měli by se smířit s faktem, že americká schopnost vést válku je ve srovnání se schopností ruskou až druhořadá.

Např.: námořnictvo USA se stalo zastaralým díky ruské nadzvukově manévrující raketě Zirkon.

Např.: rychlost a trajektorické změny letu ruské mezikontinentální rakety Sarmet vynuloval washingtonský antibalistický raketový systém ABM. Jeden Sarmet dokáže vymazat Britanii, Francii či Německo, a během několika sekund přemění rakety Sarmet v trosky celé území Spojených států.

Např.: washingtonská nesmírně drahá stíhačka F-35 se v žádném směru nevyrovná stíhačkám ruským.

Např.: americké tanky nesnesou srovnání s tanky ruskými.

Např.: ruské jednotky jsou díky svému výcviku a své pohotovosti reagovat na vzniklou situaci vysoce motivovány a nikoliv unaveny 16 lety nesmyslných a frustrujících válek, o jejichž smyslu nic neví, jak je tomu u jednotek amerických.

Proč o tomhle všem nevíte?

Jestliže existence USA ve válce s vojensky nadřazenou mocností skutečně jednoho dne skončí, bude to vina Hillary Clintonové, demokratického národního komitétu (DNC), dřívějšího ředitele CIA Brennona, vojensko-bezpečnostního komplexu, amerických presstitutek a americké liberálně progresivní levice, která se se svou stupidní politikou identity spojila s neokonzervativními válečnými štváči proti prezidentu Trumpovi, a zabránila mu tak normalizovat vztahy s Ruskem.

Bez těchto normálních vztahů s Ruskem visí totiž nad námi všemi nukleární armagedon jako Damoklův meč.

Cožpak nesouhlasíte s tím, že je pobuřující, zarážející, neomluvitelné, nevysvětlitelné, bezohledné a nezodpovědné, když Demokratická strana, tisk, televizní média a vojenskobezpečnostní komplex, tvářící se tak, jako by zde byl pro naši ochranu, pracuje se všemi shora uvedenými i s liberálně progresivní levici na zničení lidské rasy?

Proč existuje tak tuhá opozice vůči normalizaci vztahů s Ruskem? A proč na vůz s propagandou proti Trumpovi naskočili i Zelení. To ani oni důsledky nukleární války nevidí? A proč tak šíleně bují snaha zbavit se prezidenta, který chce vztahy s Ruskem normalizovat? A proč nejsou právě tyto otázky částí společenské debaty?

Úpadek politického vedení, médií a intelektuální třídy v Americe je totální. A zbytku světa tak nezbývá, než nalézt prostředky, kterými by se dal Washington dostat do izolace dřív, než ďábel zničí život na planetě Zemi.

Překlad: Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Treba sa zamyslieť nad tým, prečo americká strana podľa potreby tvrdí, že Rusko je slabé, druhý raz, že je silné a ohrozuje " všetkých". O sebe hovoria rovnako - raz dokazujú ako musia zlepšiť svoje zbrane, lebo vraj za ruskými zaostávajú, inokedy sú pripravený na globálny úder.  V oboch prípadoch  z toho profituje zbrojársky priemysel USA a NATO.  V oboch prípadoch je to manipulatívna hra zo strany USA. V každom prípade nebudú mať zábrany udrieť ako prví. Možno v tom je ich najväčšia sila a nebezpečenstvo.

A Rusko len reaguje na aktuálny stav napätia vo svete, doháňa to, čo zmeškalo kvôli svojej naivite.

V každom prípade rinčia zbrane a chystá sa vojna. Aká bude, závisí aj od Európy, lebo v USA hľadať rozum je už zbytočné. Donedávna som sa spoliehala na obyvateľstvo a jeho zdravý sedliacky rozum. Po voľbách v ČR, Holandsku, Francúzsku, Nemecku som pochopila, že politici sú skutočne zrkadlom svojich obyvateľov.