Steve Kirsch: Co vy nevíte, ale ředitelé pohřebních ústavů to vědí

pohřeb
14.2.2023 08:40
Od data, kdy se zavedlo očkování proti covidu, úmrtnost v USA stoupá, a to zejména mezi mladými lidmi. Mluvil jsem s majitelem pohřebních ústavů, které vyřídí přes 3000 pohřbů ročně. Onen jejich majitelem mě ovšem požádal, aby jeho jméno zůstalo utajeno, a učinil tak ze strachu před možným postihem. Podnikání jeho ústavů po zavedení očkování vzrostlo o 50 procent a vzhledem k minulým rokům přestalo být proporcionální...větší část úmrtí jde totiž na konto lidí mladých. Např. úmrtnost leteckých pilotů u Southwest Airlines vzrostla šestkrát. Uvedený majitel mi též sdělil, že před zavedením očkování měly jeho jednotlivé ústavy v průměru jedno mrtvě narozené dítě za měsíc, avšak po zavedení vakcín zaznamenaly takovýchto případů až 12. Jelikož mnohé z těchto mrtvě narozených dětí likvidovaly přímo nemocnice a pohřební ústavy je nezaznamenaly, může být jejich nárůst větší než 12 násobný.

Za 78 let si onen ředitel, kterého jsem zpovídal, nepamatuje, že by kdy slyšel o 15 letém, který zemřel na infarkt. Ovšem v prosinci 2022 měli takovéto úmrtí jednou za týden a to ve třech týdnech za sebou. Velmi zkušená zdravotní sestra, se kterou jsem tuto věc konzultoval, mi řekla, že o podobném případu neslyšela za celou svou kariéru ani jednou, ale nyní o nich slýchává běžně.

Pohřební ústavy zaznamenaly v tělech mrtvých podivné a jakoby gumové sraženiny, které nezpozorovaly nikdy předtím. Povolaly soudní lékaře, kteří tuto věc potvrdili, ale dále se záležitost ze strachu před propuštěním nevyšetřovala.

Od roku 2021 pozorujeme tedy podivné věci: mrtvě narozené děti, „nalezené mrtvé“ zdravé lidi po ataku infarktu či mrtvice, krevní sraženiny atd. Nikdy dříve nic takového nebylo, jde tedy o nepopiratelný rozdíl mezitím co je, a co bylo. A nejnápadnější je skutečnost, že popisované „nehody“ jsou disproporční v tom smyslu, že potkávají spíš lidí mladší (do 65 let), než lidi starší.

Každý ví, kdy tohle vše začalo a od čeho se to odvinulo, ale všichni se bojí promluvit. A když se pár lidí přece jen vyjádří nahlas, jejich výpovědi se nikdy neobjeví v mainstreamových médiích. A petici, která měla být podaná u FAA (Federal Aviation Administration), aby prošetřila šestinásobný nárůst úmrtí pilotů u Southwest Airlines, kterých bývalo v průměru jedno nebo dvě ročně a dodneška vystoupalo na jedno každý měsíc, zardousil strach. Mike Collins, který se pokusil získat pro ni dostatečný počet podpisů zjistil, že i když lidé souhlasí s tím, že je důležité věc prošetřit, se báli petici k FAA podepsat.

Vybral a přeložil Lubomír Man

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.