VV nikdy neměly vládnout

11.4.2011 16:01
Nikdo by se nemohl divit, kdybych se radostí rozplýval nad zaslouženým koncem ministra dopravy Víta Bárty z VV, který mě upřímně řečeno nepřekvapil. Neříká se, že lež má krátké nohy? A Vít Bárta o mně lži šířil...

Jakou právní váhu měly jeho argumenty, když se dnes ukazuje, že on sám se mohl dopouštět trestného činu, neboť v ústavní funkci naplňoval naplánované kroky proti politickým a ekonomickým zájmům republiky? Podle mně žádnou. A radost z nich měli jen ti, kteří se chtěli vyhnout čestnému politickému souboji.

Ne, radost z konce Víta Bárty nemám, protože přišel pozdě. Přesněji řečeno, nikdy se k možnosti politicky ovlivňovat život spoluobčanů neměl dostat. Moc získal na základě planých politických slibů, lží a jak se ukazuje možná i korupce. To mu následně umožnilo podporovat kroky vlády namířené proti zájmům občanů. Vít Bárta si i po demisi s největší pravděpodobností bude žít dobře. Ti které podvedl, bohužel stejný osud mít  nebudou.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

stvan
Tak ještě jednou pane Novotný. Plány V.Bárty na ovládnutí politické scény, včetně zvukových záznamů, které to potvrzují, nemají kvalitu "novináři toho o něm napsali" ani náhodou.To jsou prostě fakta. Máte naprostou pravdu, že o P.Bendovi toho bylo naspáno, jak píšete, hafo.Ne však ve "kvalitě", kterou mají fakta proti V.Bártovi. Pouze ve kvalitě, nedoložené pomluvy.Jedním z těch co ho pomlouvali byl i sám V.Bárta.Já se nezastávám apriori P.Bendy, ale nemohu se ztotožnit s tím, že na odstraňování lidí stačí pomluva.Dnes to je P.Benda, zítra to mohu být já a nebo Vy, byť nejsme aktivní v politice. Pomluvy ovlivňují i privátní životy a to nepíši o pomluvách, které mohou člověka připravit o práci.Snad mi už alespoň trošku rozumíte.
pawouczech
To nejsou žádné důkazy proti Bártovi, nějaké články v novinách. Proti Bendovi toho bylo také napsané hafo a to neberete ale co je napsáno proti Bártovi, tak tak to je pravda. Zajímavé. Jsou to prostě v očích veřejnosti dvě velmi negativní postavy ( i ve svých stranách) a s tím vy tady nic neuděláte.
stvan
Pane Novotný,
Váš problém spočívá v tom, že něco nesnášíte a tím to pro Vás končí, či začíná.Já jsem položil otázku:"Mohl by mi někdo z Vás sdělit nějaké důkazy, opakuji důkazy(ne jedna paní , či přítel povídal), vůči autorovi tohoto článku, které by se alespoň trošičku přibližovaly relevanci důkazů na pana Bártu? Budou to snad jeho obvinění vůči P.Bendovi?"a Vy mi odpovíte, že je něco zdokumentováno médii.Média zdokumentovala obvinění V.Bárty(nikdy se nedokázalo) vůči P.Bendovi i blábol Kubiceho a mnoho dalších. Abych Vaš hněv pochopil, pak bych chtěl něco průkaznějšího, aby přesto nejel vlak. To je například mocenský manuál V.Bárty atd. atd.A ještě něco na závěr. Veksláci jelůi s komoušema. Pane Novotný s nima jely všechny vrstvy naší společnosti. Jim však stačí říct, že jejich anděl měl jizvu na rtu, když při nich stál a mají pokoj(podotýkám, že zaloužený). Nesnášenlivost má schopnost paušalizovat.Prostě není fér a Vy jistě jste férový člověk.A nebo ne?
pawouczech
Cha cha, to byla dobrá obhajoba, přímo soc.dem. - bolševická. Já prostě ty šmejdy vekslácký nikdy nesnášel, protože jeli s komoušema aby byli krytí. A dnešní činnost Bendy je taky zdokumentovaná médií stejně jako Bártovo v médiích. Např. Reflex a jiné podle vás určitě pravicová média píšící za mrzký žold.
stvan
Vy jste si od něho kupoval bony?Ale i kdyby byl vekslák. Mohl bych ho za to odsuzovat, když jsem za bolševika využil každou možnost jak si fuškou vylepšit rozpočet? A věřte, že jsem si uměl vydělat i na auto z Tuzexu. Vekslák je jen jiné označení pro směnárníka. Když to bolševik nepovolil, tak to lidé museli dělat za jeho zády.To si myslíte, že Havel a nebo i Klaus, když si zvelebovali svoje chalupy, že tak činili naprosto čistou cestou a že jim vzhled chaloupek nevylepšil materiál melouchářem ušetřený ze státního? Že si sem tam neopatřili bony? Že si Klaus když jel na západ nepomohl nákupem marek mimo devizový příslib? Odvolávat se na veksláctví, notabene nedoložené, považuji za velmi chabý argument.Proč, to jsem se Vám snažil vysvětlit.
pawouczech
Důkazy jako že byl vekslák ? To je sranda ne?
stvan
Mohl by mi někdo z Vás sdělit nějaké důkazy, opakuji důkazy(ne jedna paní , či přítel povídal), vůči autorovi tohoto článku, které by se alespoň trošičku přibližovaly relevanci důkazů na pana Bártu? Budou to snad jeho obvinění vůči P.Bendovi?
pawouczech
Ve vašem článku místo Bárta dosaď Benda a vyjde to nastejno. Takže toto jste asi trochu přestřelil. Podívejte se pravdě do očí jako správný kmotr a vekslák do prdele !
antoninsebek
Právě od přítele Bendy takovéto téma sedí.

Ne, že bych měl v oblibě VeVerky (ani hochy od ODS).

Ale příteli Bendo, ruku na srdce:

Jak pravil J.A.Komenský: "Starý vůl učí mladého vola tahat"
A od koho se to propojování byznysu s politikou a naopak
naučil mladý "pitomec" Vítek Bárta?
(to opodstatněné označení jsem převzal od knížete)

Šel na to jak v té písničky z "Oslíčku otřes se!"
"Peníze jsou pány světa ..."
Jenom že zřejmě nikdy nevyslechl známou poučku
z dob socialismu:
"Když si něco myslíš, tak to alespoň neříkej. Když už to řekneš, tak to alespoň nepiš. Když to napíšeš, tak to alespoň nepodepisuj.
A když to podepíšeš (necháš se natočit),
tak se alespoň nediv...."