Jindřich Rajchl je škodná v opozičním hnutí

vyvadil ilustrace
18.9.2023 15:32
Stále mám před očima výsledek minulých voleb do Poslanecké sněmovny, kdy rozkouskovanost opozice způsobila propad přes 1,5 miliónu hlasů, díky kterým dnes pětikolka vládne a 60 % z nás trpí.

Zatímco pětikoalice se umí takřka hermeticky propojit a Fiala vědomě přijímá každého, bafunář Rajchl nepřipustí na svá shromáždění, ani jediného zástupce mimo jeho skupinu.

Kdyby pozval Babiše, Okamuru i stoupence sympatizujících opozičních proudů, např. Konečnou,  Paroubka a další, mělo by to smysl, ale takhle je to jen plácnutí do vody a voda na mlýn zájmů Fialovy vlády.

V zemi je ve skutečnosti velmi zle, a lidé ve stejnou dobu vyjadřují podporu agresivnímu paktu NATO a válce proti Rusku. Neskutečné.

Takže si to shrňme : Už nikdy samostatná one man show pro Jidřicha Rajchla. Až se soustředí na spojování sil a nebude myslet jen na svůj prospěch, mohl by pomoci

Potřebujeme celonárodní frontu všech opozičních sil, od těch parlamentních (ANO, SPD) po mimoparlamentní a potom tento nedemokratický moloch porazíme.

A RAJCHL SI MUSÍ UVĚDOMIT, ŽE SÁM ZA SEBE JE PŘÍLIŠ SLABOUČKÝ, ABY COKOLIV PROSADIL.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

JiB

Pane Kelnare,

já sdílím podezření, že Rajchl je řízená opozice s cílem jednak upustit napětí ve společnosti a dílem aby rozředil opoziční scénu tak aby opět propadlo ve volbách co nejvíce hlasů. Jen tak v kombinaci s korespondenčním hlasováním má současná pětidemolice šanci na úspěch i v příštích volbách. Přestože se to dnes může jevit nepravděpodobné.

 Mimochodem velmi zajímavý komentář k této demonastaci napsal bloger Vlk zde

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2023/09/18/jeste-k-sobotnimu-vaclavaku/

 

opatovice328

je to sice hezky řečeno, ale Rajchl to platil, ten, kdo by na takovouto demonstraci prachy také našel - SPD, ANO, Přísaha, těm je to ukradeno. Možná, že SPD by takovouto akci také mohlo zorganizovat, ale co kdyby tam přišlo méně lidí, než na Rajchla, to by bylo ponížení. Ale Rajchl se také učí, už tam nezval takové řečníky, co začínali svůj projev tím, jak vzpomínali, jak na Václavském náměstí v listopadu 1989 demonstrovali prý proti tomu samému. Takovéto kecy jeho řečníků minule, ty ho připravili o pár tisíc účastníků.