Konečně Hitlerovo Německo zvítězilo

vyvadil ilustrace
8.5.2024 19:22
Goebbels by nad slovy Petra Pavla plakal zadostiučiněním.

Kdyby Joseph Goebbels žil, musel by nad současnými výroky českého prezidenta plakat štěstím. Petr Pavel dnes u příležitosti výročí osvobození a nedá mi to, abych provokativně nedodal: … Sovětskou armádou, když podle současného výkladu nás v podstatě osvobodili jenom Američané a spol. A příští rok to zřejmě budou už přímo Němci.

Něco může být směšné a trapné, když zcela zapomínáme na 150 tisíc vojáků Rusé armády, ale Petr Pavel se dostal na samotné dno, když pravil : Rusko rozpoutalo válku, která si ničivostí nijak nezadá s druhou světovou.

Petr Pavel, který má mimořádně vyvinutý smysl pro politické hoschštaplerství, vždyť kdysi byl v socialistické armádě předsedou ZO KSČ útvarové organizace a srdnatě bojoval proti americkému imperialismu, aby nyní postavil Rusko na úroveň nacistického Německa.

Tuším, že je jediným na světě.

Nejhorší na tom je, že není zase z vojenského hlediska nějaký vůl a ví, že Ukrajina prohrává a hlavně logicky i prohraje a Rusko vyhraje. Konec konců to i vyjádřil ve svém projevu na Vítkově.

Pavel je podobná morální zrůda jako protektorátní ministr světy Moravec, který byl nejprve podporovatelem prvorepublikové Masarykovy a Benešovy republiky, aby následně doslova ze dne na den začal organizovat podporu Hitlerovi.

Tento člověk nesmí obhájit prezidentskou funkci na další období.

 

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

1rytir

Nedá mi abych zcela znechucen posledními kroky a vyjádřeními našich současných vrcholových politických představitelů nepoznamenal, že je to dozajista jejich obrovská hanba, ale je to naivita, hloupost a ostuda všech těch, kteří je volili a i nadále hodlají volit!