Články uživatele Vaše věc

obrazek
7.7. 11:00
Prešlo len niekoľko týždňov, kedy predsedu vlády Slovenskej republiky takmer zavraždil opozičný aktivista pri bezprecedentnom teroristickom útoku. A on sa vrátil.
obrazek
3.7. 08:59
Prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini podpísal zákon o STVR. Som fakt rád, že som za tento zákon ešte stihol hlasovať.
obrazek
26.6. 14:12
Julian Assange je voľný. Veľká vec. Po dvanástich rokoch. Zmučený, zničený, ale predsa. Verejný tlak pomohol - vďaka za to!
obrazek
24.6. 20:12
Liberáli v západných mocnostiach sa ocitajú v existenčnej kríze. Toľko šírili nenávisť proti Rusku, až si ich dobehla karma. Dobre im tak.
obrazek
17.6. 17:50
Zelenského summit o Ukrajině, který proběhl ve Švýcarsku, byl pro organizátory spíše jen symbolickým úspěchem. Sdělovací prostředky získaly žánrové fotografie politiků, včetně hromadné všech zúčastněných, Zelenskyj sám potom do svého archivu zařadí další selfíčka. Chybět mu ale bude např....
obrazek
12.6. 10:19
„Čínsko-ruské bilaterální vztahy jsou na pozitivní trajektorii. Obě strany upřednostňují multipolaritu v globální politice a upevňují své strategické partnerství, aby čelily sankcím Spojených států a vyvážily asijský nájezd NATO,“ hodnotí Dr. Zafar Nawaz Jaspal, profesor na Politics &...
obrazek
9.6. 11:53
Milí priatelia, dovoľte mi z celého srdca poďakovať vám za vašu podporu - dosiahli sme za Smer 5 europoslancov, čo je obrovský úspěch. V porovnaní s predošlými eurovoľbami je to enormný nárast.
obrazek
1.6. 16:37
Přinášíme text vystoupení předsedy ČSSD na dnešním mírovém shromáždění na Václavském náměstí.
obrazek
31.5. 11:58
Včera se v Teplicích konala demonstrace Za mír a prosperitu, kterou svolala Česká suverenita sociální demokracie. Promluvili na ní předseda ČSSD Jiří Paroubek a také bývalý prezident Miloš Zeman. Vystoupení předsedy sociálních demokratů a současně také lídra jejich kandidátky do Evropského...