VIP blogy uživatele David Rath

obrazek
8.5. 01:27
Císař Rudolf II. proslul svojí snahou získat kámen mudrců, který dokáže sprosté olovo změnit na ušlechtilé zlato. Věděl, že když ho bude mít jen on, získá mezi panovníky dominantní postavení. Koupí si všechno, co ho napadne.
obrazek
21.3. 08:26
Nedostatek lékařů a zdravotních sester je dlouhodobý problém. Všichni o něm ví, všichni o něm roky mluví a problém se jen prohlubuje. Čas od času chronický neduh akutně vyvře, když lékařům dojde trpělivost a vypoví svůj souhlas s ohromujícím množstvím přesčasových hodin. To se naposledy stalo...
obrazek
16.3. 06:06
Z další dlouhé série zákazů EU je i zákaz používání amalgámových plomb. Srovnatelné vlastnosti mají plomby z fotokompozitních materiálů, které i mnohem lépe vypadají, ale stojí zhruba dvakrát až třikrát tolik. Zubních výplní obsahujících rtuť by asi nikdo zásadně neželel, pokud by byl náš stát...
obrazek
6.9. 08:39
Médii zmítají obavy o nezávislost naší justice. Trápí to i některé spoluobčany a neváhají proto demonstrovat. Z vlastní empirie si dovolím popsat nové zásady naší justice, které se v posledních letech vyvinuly a v každodenní praxi vytlačily ústavu a zákony.
obrazek
21.5. 08:34
troufám si Vás, oslovit i milý Andreji s ohledem na Vaše přátelské přijetí na Čapím hnízdě, kde jste pro mě, mimo jiné uspořádal i výbornou večeři v kruhu Vašich nejmilejších. Nepíši proto, abych se nostalgicky zabýval vzpomínkami, ale proto, že se blíží volby do Evropského parlamentu a Vaše ANO...
obrazek
5.5. 16:52
V Súdánu žilo v roce 1960 10 milionů obyvatel zatímco v roce 2010 už neuvěřitelných 40,5 milionů. Ve stejných obdobích tedy 1960 a 2010 pak v Egyptě 25mil. oproti 97 milionům, v Etiopii 20mil. - 105 milionů, Pákistánu 50 milionů - 197 milionů, v Bangladéši 50 milionů a 164 milionů. Tím seznam zemí...
obrazek
28.4. 13:15
V Česku máme, oproti našim západním, ale i jižním sousedům, výrazně více vězňů a 2 -3x vyšší recidivu. Přitom všichni za jednoho vězně platíme přes 30 tisíc měsíčně – srovnejte si to s důchodem či minimální mzdou. Shrnuto a podtrženo – náš vězeňský systém je drahý a neúčinný.
obrazek
14.4. 19:33
Mainstreamová média, především ČT, už týdny omílají neustále brexit. Proč to asi dělají, když názory nás z České kotliny na rozhodnutí ostrovanů nemají vůbec žádný vliv? Jediné logické vysvětlení je, že nás chtějí tak vyděsit, aby nikoho nenapadlo uvažovat o něčem podobném i u nás.
obrazek
13.3. 15:28
Ve volbách do Evropského parlamentu si Česká Suverenita vytýčila následující programové priority: Chceme zpět naši suverenitu - bojujeme proti sedmi hříchům bruselské byrokracie, které jsou:
obrazek
31.1. 11:48
Piráti prokázali mimořádnou ohebnost svých názorů, když po razantním odmítnutí výstavby čtvrtě státních byrokratů v Letňanech jsou se ochotni podřídit, když jim vláda vysolí prachy na pražský dopravní okruh.