Články uživatele Jiří Paroubek

obrazek
11.1. 12:18
jistě jste zaznamenali, že počínaje 28. prosincem jsme přerušili provoz serveru, který navštěvujete.
obrazek
11.10. 06:53
V září nedošlo ve srovnání se srpnem k významnějším posunům ve volebních preferencích politických stran.
obrazek
1.10. 08:28
Agentura SANEP přináší vždy zajímavé průzkumy veřejného mínění, týkající se (nejen) volebních preferencí politických stran. Má originální metodu dotazování a mimořádně velký vzorek respondentů.
obrazek
19.7. 06:22
Následně publikovaný text napsal J. Paroubek pro Lidové noviny, kde byl ve čtvrtek minulého týdne publikován v tištěném vydání. S odstupem ho zveřejňujeme pro naše čtenáře.
obrazek
2.7. 11:22
Autoři článku v konzervativním německém deníku Die Welt, Aust a Geigest, dali svému článku právě tento název. Upozorňují v něm na to, že minulý čtvrtek proběhl, těsně před summitem nejmocnějších zemí Západu G7, virtuální summit zemí BRICS (Čína, Rusko, Indie, Brazílie a Jihoafrická republika).
obrazek
28.6. 13:34
Nezvládnutá situace v oblasti ekonomiky a skandál monumentálních rozměrů na pražské radnici se projevil na volebních preferencích prakticky všech vládních stran.
obrazek
21.6. 12:59
…a k poklesu životní úrovně širokých vrstev lidí.
obrazek
16.6. 06:58
Na včerejším Seznam Zprávy se objevil zajímavý článek, věnovaný komentování části společného projektu České spořitelny a Evropy v datech.
obrazek
4.6. 05:22
Agentura SANEP má velmi zajímavou, vlastně unikátní metodu sběru údajů od respondentů. Vlastně sběr údajů provádí telefonicky. Při zjišťování květnových volebních preferencí politických stran, byly získány údaje od cca 13,5 tisíce dotázaných. Reprezentativní vzorek byl vybrán tak, aby odpovídal...
obrazek
4.5. 13:26
Oproti předchozímu měsíci nedochází ve volebních preferencích, alespoň podle agentury SANEP, k nějakým závažným zvratům.