VIP blogy uživatele Jiří Paroubek

obrazek
dnes 09:58
Čína prosazuje respekt rozdílného a za jejími iniciativami, jako je Pás a stezka nebo budování „globálního společenství sdílené budoucnosti lidstva“, je praktická mírová spolupráce.
obrazek
včera 13:06
Kvalita lidí, které si zve ČT24 jako externí komentátory, je čím dál horší. Je to opravdu smutné, když se člověk dívá na některé hlupáky, kteří přicházejí s tvrzeními, která jsou nejen jednostranná, ale často úplně lživá.
obrazek
15.4. 14:24
Premiér Fiala vyrazil do Washingtonu, kde bude zejména přijat americkým prezidentem Bidenem. Američané tak oceňují v případě českého premiéra podle všeho zejména to, jak vstřícně se chová k požadavkům amerických zbrojovek.
obrazek
13.4. 08:41
Není to totalita vládních stran, ale totalita trochu jiného charakteru.
obrazek
12.4. 05:26
Jakýsi spolek chovatelů jezevčíků v Německu, jak mě na to upozornily jednak moje manželka Gábina a má bývalá manželka Zuzana (je chovatelkou jezevčíka), navrhuje, aby se napříště už nechovali jezevčíci. Znamenalo by to, podle jejich představ, že by žijící jezevčíci už nějak dožili a že by nebyly...
obrazek
11.4. 10:41
To, že s politickým a mediálním mainstreamem spojené agentury pro výzkum veřejného mínění produkují průzkumy veřejného mínění, které jsou poněkud mimo realitu, je vcelku známá věc.
obrazek
11.4. 06:26
Pana poslance Bundestagu (Spolkového sněmu) Röttgena zřejmě rozčílilo, ba přímo rozbejčilo, vítězství Petera Pellegriniho v prezidentských volbách na Slovensku.
obrazek
9.4. 15:23
…chtělo by se doplnit útoky zleva i zprava na ČSSD, tedy na stranu, kterou vedu. A jak to říkal jeden z mých předchůdců v čele sociální demokracie, můj osobní přítel, prof. Jiří Horák: „Když jsou na nás útoky zprava i zleva, jdeme správnou cestou“.
obrazek
9.4. 05:42
Za poslední dva roky nebylo v sousedním Německu – kromě předáků AfD – médii pronásledovanější osoby, nežli byl právě bývalý spolkový kancléř a bývalý předseda SPD, Gerhard Schröder.
obrazek
8.4. 15:36
Slovenská a česká pravice vkládaly velkou naději ve vítězství Ivana Korčoka ve II. kole prezidentské volby na Slovensku. Exponenti slovenské, ani české pravice teď nedokážou zakrýt zklamání, které v nich vzbudily výsledky voleb. V nich vynikajícím způsobem vyhrál vládní kandidát, předseda...