Blogy uživatele Pavel Neduna
20.12. 13:45
Čemu se divit, když naše levicová inteligence si nevidí ani na špičku nosu.
5.11. 15:55
Pravda je , že Nečas vyčítá ČSSD ledasco. Ted momenálně paroubkismus bez Paroubka .V téhle věci má ale pravdu.
4.11. 08:37
David Ráth : "Hlásím nástup úderného týmu číslo tři v plné síle."
29.11. 20:26
Tak to vypadá, že příštím předsedou bude pan Sobotka a já budu volit jinou stranu
27.11. 12:03
Děkuji Vám za Váš názor na můj předminulý blok a přikládám svůj názor na první otázku
Kolik měsíčně /ročně vydělává bohatý člověk?
27.11. 11:40
V diskuzi s panem Dubou vyvstala otázka, využívám tohoto fora, abych splnil svoůj slib. Zde je má definice :
26.11. 18:25
V diskuzi s panem Dubou vyvstala otázka, využívám tohoto fora, abych splnil svoůj slib. Zde je má definice :
26.11. 18:21
Děkuji Vám za Váš názor na můj předminulý blok a přikládám svůj názor na první otázku
Kolik měsíčně /ročně vydělává bohatý člověk?
26.11. 16:53
Z diskuze pod blogy vyvstanuly otazky, které bych rád položil do pléna:

























