Organismus státu je zasažen na jednom z nejdůležitějších míst

obrazek
6.5.2011 08:45
Odejití ministra Johna (VV) z ministerstva vnitra na "ministerstvo" pro boj s korupcí připomíná zhoubné rakovinové bujení. Neschopného ministra vnitra nahradily v osobě ministra Kubice metastáze, které zabíjejí důvěru občanů v tuto vládu.

Nejedná se pouze o neprofesionální policejní minulost a lidské selhání nového ministra vnitra, ale také o to, že "ministerstvo" pro boj s korupcí, které bylo vytvořeno jako trafika pro Radka Johna, bude daňové poplatníky stát plus mínus 40 miliónů korun. Byl to právě Radek John, který v roli ministra vnitra vysvětloval policistům a hasičům, že se v jejich řadách musí šetřit.

Toto nelogické šetření nemá jen dopad na konkrétní policisty a hasiče a jejich rodiny, ale stejně tak na občany, kterým se zhoršuje dostupnost složek určených k ochraně jejich zdraví a majetku. A za této situace si Radek John prostřednictvím vyděračského koaličního potenciálu Věcí veřejných řekne o dodatečné výdaje v řádech desítek miliónů korun, o kterých hasičům a policistům tvrdil, že je ve státním rozpočtu nelze nalézt.

Možná si někdo myslí, že přirovnáním k rakovinnému bujení přeháním. Nepřeháním, neboť lež vládních politiků má pro občany stejně negativní následky, jako metastáze pro jejich organismus. 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.