Drahoš - slabý kandidát vedený za ručičku špatnými rádci

26.1.2018 10:48
Zamyslel jsem ještě jako volič Horáčka v prvním kole nad svou volbou v tomto kole. Nemohu volit kandidáta, který je schopen vést podle návodů svých loutkovodičů toliko minulé války.

Co nám vydupala ze země pražská kavárna s restituční koalici v čele?

Pravdu musíte umět říci v pravý čas na pravém místě. Ale pan profesor Drahoš jak svou schopnost předvádět svou slušnost, tak i schopnost udeřit neustále projevuje v nesprávný čas v nesprávném místě. Vždy toliko udeří do prázdna. V prvním kole např. Fischera udeřil do brady svým dotazem na jeho vztah k interrupcím, s Topolánkem nešel do diskuze-

U kandidátů na prezidenta nás zajímá, jak dobří jsou ve vypouštění mediálních šrapnelů. Ale je to nutné vždy udělat toliko na správném místě ve správný čas. Vzhledem k tomu, že se evidentně Drahoš nedokázal okamžitě přizpůsobit jak formátu debaty, tak nové taktice oponenta, tak jeho údery vždy neustále míří do prázdna. Jednal vždy podle kuchařky připravené jeho mediálními poradci, vedl neustále minulé války. Kdyby šlo o box, tak by šlo říci, že prohrál na body.

Vyhraje-li pan profesor ve volebním ringu třetí kolo, pak ony proslulé červené trenýrky zavěšené svého času na Hradě a symbolizující vítězný nástup pražské kavárny, odpovídají svými rozměry velikosti Drahošových slibů o slušnosti, takže je paní Drahošová zcela jistě ráda zavěsí při sušení do oken Hradu. Pouze zhryzený Zeman začne šířit drb, že se nějak srazily při praní špinavého prádla a že je ani Ariel nebyl schopen vyčistit.

Technická poznámka: První kolo: sběr podpisů.

rezjir10
Zajímám se o historii, politiku a ekonomii, protože Češi nerozumějí svým vlastním dějinám.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.