Hon na prezidenta.

6.5.2018 06:32
Zase je to tu. Politické NULY v jednom šiku "fronty užitečných idiotů" se předhánějí, kdo nakydá na prezidenta Zemana více špíny.

Tito užiteční idioti - nebudu je jmenovat jednotlivě, protože bych třeba v té plejádě na někoho zapomněl a on by se mohl cítit ponížen - předkládají světu své vize, proč to ten Zeman zase udělal? Jak mohl? Vždyť je to Putinův agent a já nevím co ještě.

Tito užiteční idioti - nikdy bych si nepomyslel, že jich naše země plodí taková kvanta - si vůbec nevšimli, že oni, hemžíce se tam, někde dole, v podhradí, zcela jistě nevidí tak daleko za kopce propagandy našich "západních přátel", kteří měli tu čest nám v minulosti již nejednou dokázat hodnotu svého přátelství, jako prezident z Hradu, majestátně stojícího na kopci nad Prahou.

Tito užiteční idioti vůbec netuší, že se Zemanem si nejsou rovni nejen s ohledem na "výši" postavení úřadu, ale i s ohledem na to, že oni, tlačíce se do análu anglosaské nadnárodní  "elity" evidentně ztratili směr i pud sebezáchovy, protože si nevšimli, že je zde ještě jedna vrstva - vrstva globálních "elit", jejíchž vůli Zeman svým prohlášením o "Novičoku" naplnil.

Může se nám to líbit nebo nelíbit, ale Svět je řízen "elitami" různých úrovní. Volby na národní úrovni jsou jen trapným divadlem pro plebs. Realita je prostě taková. Dnes máme "štěstí", že nestrukturované řízení ze strany globálních elit donutilo tyto globální elity spolupracovat s Ruskem, v jejich vlastním zájmu. Naši ubozí užiteční idioti cizích zájmů nadnárodních elit tuto skutečnost přehlédli, stejně jako přehlédli fakt, že globální elity se s těmi nadnárodními vůbec nemazlí a ten, kdo je na mnoha frontách "likviduje" není Putin a jeho "režim", jak užitečňáci rádi hovoří, ale výše uvedená globální elita, jelikož nadnárodní elita ničí globální zájem - MÍR - který dnes ona potřebuje, aby neztratila moc.

V tomto ohledu je tento zájem globální elity totožný se zájmem všech mírumilovných lidí na planetě. Zájem je nyní totožný, cíl však nikoliv.

Co dělá Putin? Jede na vlně globálního zájmu, posiluje Rusko ve všech směrech (politicky, ekonomicky, vojensky)m krok za krokem si bere zpět ztracenou suverenitu a stává se postupně přirozeným centrem globálního řízení bez ohledu na skutečné cíle globální elity.

Naši užitečňáci si nevšimli, že ve stávající etapě zločiny, které připisují Putinovi, nepáchá Putin, ale globální elita, která mu tak "čistí" cestu od idiotů, kteří nechápou, že "západ" žene svět do války, aby nadnárodní elita upevnila svoji moc na úkor té globální.

Není v silách našich užitečňáků pochopit, že MÍR je jediná naděje i pro nás, abychom nejen přežili, ale aby se i naše země mohla rozvíjet. Zárukou toho není USA (rozpadající se hliněný moloch dnes) ani Velká Británie (která se stává stále menší a menší) ani Francie (plnící cíle Calegriho plánu na jedničku) a ani Německo (snažící se o naplnění cílů 4. říše).

Zárukou MÍRU je Putin, Ruská federace, Slovanský svět.

Fialo (ODS), Zdechovský (KDU-ČSL), Kalousku (TOP09) a další a další ...

Jak dopadnete?

TVRDĚ!

 

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.