Otevřené poděkování muslimům v EU

7.9.2017 20:30
„Vážení a milí, naši dlouholetí spoluevropané, starousedlíci muslimského vyznání. Nechali jsme Vás v našich zemích po desítky let žít jako svobodné občany, mnohé z Vás dokonce i dlouhodobě na úkor naší ekonomiky. Vzhledem k tomu, že ze zemí EU masově neodcházíte, lze předpokládat, že se Vám zde líbí a hodláte dále zůstat.

Proto si velmi vážíme Vašeho přístupu k nepřátelským aktivitám a teroristickým činům, Vašich spoluvěřících, kteří se snaží destabilizovat demokratický systém v Evropě a místo něj na tomto kontinentu zavést právo šaría.

Oceňujeme loajalitu vůči evropským zemím, které se staly vašimi novými domovinami. Jejím důkazem jsou mimo jiné opakované veřejné a skutečně masové protesty vašich mus­limských komunit proti muslimským radikálům, kteří se Vás snaží přesvědčovat o nutnosti porobit si násilím nemuslimské obyvatelstvo. Za zářný příklad solidárnosti z nedávné minu­losti lze uvést chování skupiny diváků na fotbalovém zápase Turecko versus Řecko v Istanbulu, kdy dokonce devět rodilých Turků ze sedmnácti tisíc přítomných diváků ve chvíli minuty ticha věnované obětem pařížských masakrů nepískalo, nevolalo „Alláhu Agbar“ a nebučelo. Úžasné!

Stejně oceněníhodné jsou i Vaše neveřejné aktivity, kterými nenápadně upozorňujete bezpeč­nostní složky zemí, v nichž žijete, na působení muslimských teroristických skupin a pomáháte tím k předcházení masakrů nevinných občanů těmito gerilami, které si neuvědo­mují základní pravdu, že Islám je náboženství míru.

Mile nás překvapilo, jak rychle a účinně jste se vypořádali s imámy, kteří Vás ve svých kázáních v protikladu s mírotvornými tezemi Vaší víry vyzývali k nenávisti vůči jinověrcům a k jejich zabíjení. Proto jsem Vám, evropským muslimům, vděčný a cítím se všestranně obo­hacen.“

S úctou Václav Husák – Evropan

P.s.: Vzhledem k tomu, že jako všichni lidé, jsem i já omylný, píši pro jistotu vyváže­nosti dopisu tento upravující dodatek: Pokud se v některých výše popsaných skutečnostech mýlím, připravím obratem další otevřený dopis s názvem:

„Poslední upozornění muslimům v EU“, jehož sjednocující myšlenkou bude skutečnost, že nechovají-li se alespoň v hrubých rysech tak, jak je popsáno ve výše uvedeném Otevře­ném poděkování, budeme se muset s jejich „obohacující“ přítomností co nejrychleji a pokud možno navždy rozloučit.

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: islám, manifestace, šária

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.