Před bitvou je každý generál

27.11.2017 00:43
Členové soc. dem. se po volebním debaklu – ČSSD získala ve volbách do Sněmovny sedm a kousek procent hlasů voličů – začínají probouzet. Najednou. Přitom to, že nynější vedení soc. dem. ve složení Sobotka a spol. přivede tuto stranu ke krachu, bylo zřejmé po celé čtyři roky.

Najednou je každý druhý socdemák generálem před bitvou. Ví totiž, co budou ve straně muset udělat, aby vzlétla jako Fénix z popela. V budoucnu.

Málokdo z nich však je alespoň kaprálem po bitvě, tedy po minulých parlamentních volbách. Kaprálem, který by byl schopen pojmenovat hlavní příčinu politického krachu soc. dem. v nedávných volbách. A tak frajtři soc. dem. vykládají, že je nutné poslat do čela strany schopné a neokoukané tváře (moc jich nemáte, Sobotka svou bohoušpolitikou schopné spolustraníky jako konkurenty likvidoval; navíc pachatelé vašeho krachu budou čtyři roky strašit ve Sněmovně), oznamují, že je potřebné kriticky se podívat na inkluzi (proč jste ji schvalovali?), na tzv. protikuřácký zákon (proč jste ho schvalovali?), dále vyhlašují, že prý je nutné být tvrdší vůči A. Babišovi (to jste dělali, a byl to jeden z důvodů vašeho politického krachu), či že je nutné podporovat v prezidentských volbách M. Zemana (svojí podporou mu asi chcete ubrat hlasy voličů).

Není možné být generálem před příští bitvou, když nejste alespoň kaprálem po bitvě minulé. V soc. dem. nejsou ani kaprálové – neznají hlavní důvod svého politického srabu. A jaký je hlavní důvod jejich debaklu? Důvodem je, že ČSSD občanům v plynulých letech většinou lhala! Stačí jen telegraficky připomenout jejich servilní vztah k sudeto-neonaci organizacím, likvidaci Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), který se začal až příliš blížit svým vyšetřováním k Lidovému domu, dále nesplnění předvolebních slibů, kupř. že budou zdaněny církevní tzv. restituce, že bude zrušena tzv. superhrubá mzda … dále netřeba pokračovat. To jsou hlavní důvody volebního debaklu soc. dem. Všechny mají společného jmenovatele: Lež. ČSSD se stala pod vedením B. Sobotky a spol. stranou politické lži. Proto není stranou věrohodnou a je jen obtížně volitelnou.

 

Viz též

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/jeste-tu-o-cervene-karkulce

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/bohouspolitika

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/sudetsti-nemci-jsou-v-evrope-rizikem

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/superhruba-mzda-ostuda-danoveho-systemu

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/boj-proti-korupci-dobojovan

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/sobotka-jeho-parta-jsou-politicke-jojo

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.