Španělsko je proti islamismu, ale Česko ho podporuje?

obrazek
12.8.2011 10:15
Španělská tajná služba (CNI) vydala veřejnou zprávu v niž varuje před ovládnutím španělské muslimské komunity islamisty. Podle této zprávy se islamistům s podporou Saudské Arábie a dalších islamistických skupin, daří v souboji s umírněnými muslimy a hrozí ovládnuti celé muslimské komunity islamisty. Jak to vypadá v Čechách takové situace nikoho ve vládě a tajných službách netrápí.

Španělská tajná služba (CNI) vydala veřejnou zprávu v niž varuje před ovládnutím španělské muslimské komunity islamisty. Podle této zprávy se islamistům s podporou Saudské Arábie a dalších islamistických skupin, daří v souboji s umírněnými muslimy a hrozí ovládnuti celé muslimské komunity islamisty. Jak to vypadá v Čechách takové situace nikoho ve vládě a tajných službách netrápí.

Jak se chlubí již několik let Muneeb Hasan Alrawi a Vladimír Sáňka, představitelé Islámských nadací a saúdskoarabských zájmu v ČR, daří se jim dobře spolupracovat s MVČR a tajnou službou. Přelomovým rokem se měl stát 2006 a setkáni s tehdejším ministrem vnitra Františkem Bublanem. Jejich spolupráce s „tajnými“ je na tak „dobré“ úrovní, že mohou „strašit“ problémy s těmito státními orgány své odpůrce.

Takto to prohlašovali mezi námi muslimy a bohužel, jako většinu těchto jejich soukromých proklamací, mi to můžete, ale nemusíte věřit.Moc dobře si pamatují jak jsem se vrátil v záři roku 2010 z USA a Alrawi byl vzteky bez sebe z mého rozhovoru pro časopis Reflex, kde jsem upozornil na to, že on a další lidé lžou českým tajným službami a  policii a ve skutečnosti se chovají jako „double agent“, kdy v ČR tvrdí, že jsou věrní ČR a v Saudské Arábii tvrdí, že jsou věrní islamismu.

Alrawi zuřil, že jsem si to dovolil říci a řekl mi tenkrát, že ho nezajímají výlevy exmuslimky Pavlíny Bitárove proti islámu ve stejném článku, ale že jsem svými slovy ohrozil jeho dobré vztahy s Vnitrem a jejich využití pro zisk „islámu“. Pochybuji, že by tito pánové se na veřejnosti přiznali k tomu co říkají mezi muslimy. Ale ti muslimové, kteří se pohybují kolem Islámských nadací sami moc dobře vědí a ti mohou potvrdit.Ať již je pravda o spolupráci Alrawiho a Sáňky s MVČR nebo ne, podstatné je, že vláda a státní orgány ČR přihlíželi benevolentně tomu, jak islamisté ze Saudské Arábie a dalších zemí, posilují své pozice v ČR a „zakořeňují“ zde.

V současné době zpracovávám analýzu působení islamistů v ČR a po sečtení odhadu všech „výdajů“ na islamizaci ČR jsme se dostali na částku nad 100 milionu korun od roku 1989. Možná to zní až fantasticky, ale je potřeba si uvědomit, že po 89 byla Česká republika polem „neoraným“ a po zahájení vytlačováni islamistů ze západní Evropy se bývaly sovětský blok stal vítaným cílem všech jejich aktivit.

A tak zatímco španělský list El País píše: „Financování má negativní důsledky pro [multikulturní] soužití ve Španělsku, jako je vznik paralelních společností a ghett, islámských soudů a policie nepodléhajících španělské jurisdikci, odhlašování dívek ze škol, nucená manželství apod.“ V České Republice vláda, politické strany a státní správa v nejlepším případě takovémuto budováni paralelní společnosti přihlíží s benevolenci, v nejhorším případě ho kryjí či podporují kvůli osobním ziskům.

lukaslhotan
Již třicet let obývám tento svět a čim více poznávám stav v zemích mimo Evropu poznávám, jakým jsou Evropa a USA unikátním ostrovem svobody a lidských práv ve světovém měřítku. Jsem přesvědčen, že demokracii a svobodu nezabíjí svoboda názoru, přesvědčení, ale tabuizováni, pohodlnost a lenost.
Klíčová slova: islám, islamismus, muslim

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

lukaslhotan

:-) :-) To určitě, Češi řeší Gaye, batoru a hoříci Londýn ne to co nám hrozí za pár let ... A řešit v parlamentu? A kdo pán kubera co si ho koupili v Teplicích nebo pan Bublan co se s Alrawim bratřičkuje? nebo pan Zahradil co je osobním přáítelem pana Sáňky? :-))) Nebuďte naivní :-(

lukaslhotan

Víte, jenže šaria neni pouze tohle, je to také zabíjení odpadlíku od islámu, potlačeni práv sdružováni, šíření myšlenek, které někdo neuzná za islámské a pod. Šaria je historické právo stvořené lidmi a vhodne do určité společnosti, která ma určité historické kořeny, to že pan Samer nebo Sáňka či Alrawi prohlášují, že šaria = islám a kdio to popíra je odpadlík mně smrdí honem na čarodějnice a podpalováni hranic ...

1rytir

Pokud jsou informace pisatele pravdivé, pak jde o zcela skandální odhalení a věc je zralá nejen na poslaneckou interpelaci, ale především na to, aby se záležitostí začrala zabývat všechna česká média...