Státní terorizmus vrací úder (sám sobě)

solis daniel
5.6.2015 15:56
- aneb širší kontext pařížského masakru odhalen

Kolem pařížského masakru ze sedmého ledna tohoto roku, se vyrojilo mnoho konspiračních teorií. Nutno dodat, že po zásluze. Nasnadě je otázka, do jaké míry je terorizmus v Evropě dílem spontánního rozhodnutí šířit hrůzu mezi obyvatelstvem prostřednictvím extrémního násilí na civilním obyvatelstvu, a do jaké míry je to dílem plánovaného nastolování konkrétní agendy státu prostřednictvím útoků vedených pod falešnou vlajkou, nebo prostřednictvím tzv. užitečných idiotů.

 

GLADIO

Konspirační teorie o útocích v Paříži, při kterých podle oficiálních údajů zahynulo 17 osob, mají svůj základ ve smutném faktu, že v minulosti Evropa zažila teroristické útoky pod falešnou vlajkou spáchané tajnými oddíly OSAS (NATO), zvanými „Gladio“. Tyto předešlé útoky se odehrály hned v několika zemích a měly za cíl diskreditaci západoevropských levicových politických stran. K útokům se tehdy totiž přihlašovaly levicové teroristické skupiny. Společným jmenovatelem bylo vhodné načasování teroristických aktů na období vždy těsně před volbami. Toto se odehrávalo v obdobím známém jako studená válka, kdy obecného strašáka bohabojné západní kapitalistické férové a blahobytné společnosti, představoval komunizmus sovětského typu.

AL KAJDA

Je všeobecně známo, že po konci studené války musel být tento strašák nahrazen nějakou novou hrozbou, a ejhle, v roce 2001 se na troskách obchodního centra v New Yorku zrodil onen nový strašák mezinárodního terorizmu. Stačilo jen oprášit výtvor americké zahraniční politiky, který byl tak efektivní, že dokonce pomohl západu vyhrát studenou válku postupným vykrvácením sovětských ozbrojených sil v Afghánistánu: databázi Islámské konference (Q eidat ilmu’ti’aat) cvičených hrdlořezů „mudžáhidů“, žoldáků a pašeráků zbraní dodnes zvanou Al kajda.

„Al Kajdu jsme stvořili my“, říká na kameru Fox News ministryně zahraničí SSA, Hillary Clintonová[1]. Al Kajda nebyla původně žádná teroristická organizace, říkal někdejší ministr zahraničí Velké Británie Robin Cook. Jeho slova potvrzuje operativec francouzské tajné služby Pierre-Henri Bunel. Dnes pod pomyslnými křídly Al Kajdy bojuje v Sýrii skupina Džabhat al nusra. Nejnověji s pomocí amerických protitankových střel poslední generace zvaných TOW, které získala díky spojení s miláčkem CIA, západem vycvičené teroristické skupině Harakat Hazm.

ISLÁMSKÝ STÁT

A nyní to máme nejnovějšího strašáka bohabojných občanů západního světa, teroristickou skupinu Islámský stát. Údajný sofistikovaný výplod nezměrného umu metaskupiny tajných služeb.

Žoldáci IS pochází prakticky z celého světa, ale především z řad osvědčených bojovníků za americké zájmy v rozličných jiných konfliktních zónách (např. Abcházie v případě Tarkhana Batirashviliho alias Abu Omara al Šišani, nebo Čečna, v případě Murada Margoshviliho, alias Muslem Abu al-Walíd Šišani) bývalých důstojníků Sadama Husajna, a dost pravděpodobně i vojáků, cvičených českou vojenskou policií během prvního desetiletí nového milénia. Aktuálně pochází rekruti IS z řad bojovníků proti syrskému státu, cvičených a vyzbrojovaných experty CIA, MOSADU a britských speciálních jednotek ve výcvikových táborech v Jordánsku, Turecku, Saudské Arábii, jako tomu je v případě západem vycvičené a vyzbrojené teroristické brigády Jarmuk, která nyní pro IS patroluje svými dvěma tisíci ozbrojenci izraelsko – syrskou hranici.

PAŘÍŽ

Podle oficiálních zpráv zaútočili dopoledne 7. ledna dva pachatelé později identifikovaní jako Chérif a Saïd Kouachi, na redakci čtrnáctideníku Charlie Hebdo. Bratři zastřelili celkem 12 lidí a dalších 11 zranili z toho 4 těžce.

Said Kouachi strávil podle informaci CNN přes rok a půl ve výcvikových  táborech al Kajdy v Jemenu. Během pobytu v hlavním městě Sana sdílel pokoj s nigerijským teroristou Umarem Farúkem Abdul Mutallabem, který proslul pokusem o útok zaútočit na americké letadlo společnosti Delta Airlines z Amsterdamu do Detroitu, pomocí výbušniny ukryté ve spodním prádle.

Saidův bratr Šerif byl ve Francii roku 2008 pravomocně odsouzen za nábor teroristů pro iráckou sekci al Kajdy. Oba bratři se dříve, podle slov ruského ministra zahraničí Lavrova účastnili teroristických aktivit v Sýrii.

Jejich soudruh, atentátník z košer obchodu, Amedy Kulibaly, který zavraždil 4 nevinné oběti a jednoho policistu, taktéž spolupracoval při verbování extrémistů do teroristických buněk al-Kajdy na blízkém východě. Nábory původně organizoval jistý Džamel Beghal, který se před nástupem desetiletého trestu v roce 2005 svěřil, že byl navštívit Usámu bin Ládina, někdejšího agenta CIA vedeného jako Tim Osman.

Amedy Kulibali se pro změnu 15 července 2009 oficiálně setkal v Elysejském paláci s tehdejším francouzským prezidentem Sarkozym. Jeho tvář se při této příležitosti objevila na stránkách deníku Le Parisien, kde mladý Amedy doufá, že jej prezident zaměstná: „A la limite, si le président peut aider à me faire embaucher“. Amedy se stal profesionálním teroristou ve službách státu. Islámského státu, který je důsledkem dlouhodobého francouzského intervencionalizmu v mezinárodních konfliktech. Prezident Sarkozy nechal bombardovat svými letadly libyjskou armádu Muhammara Kadáfího, když útočila na Bengází okupované islamistickými teroristy. Třináct členů francouzských speciálních sil bylo objeveno a zatčeno syrskou arabskou armádou v tunelech pod Homsem ve čtvrti Baba Amro počátkem března 2012, kde pomáhali teroristům v boji proti míru a pořádku. Francie nese svůj podíl na vzniku a rozkvětu islamistického terorismu v krizových oblastech. Slova prezidenta Sýrie Bašára al Asada představují tvrdou a palčivou pravdu: „západ podporuje extremistické ideologie, které vedou k těmto projevům terorizmu.“

Není náhoda, že se Kulibaliho družce, Hayat Boumeddienové již 2. ledna povedlo zmizet do syrsko-tureckého pohraničí, kde mají teroristé Islámského státu své zázemí, díky vydatné podpoře západních zemí a jejich lokálních servisních a logistických center, zejména Kataru, Saudské Arábie, Jordánska a Turecka.

Alžírská tajná služba varovala své francouzské homology o hrozícím útoku. Namísto toho, aby byla posílena bezpečnost redakce, došlo k pravému opaku. Není divu, že si bystrý pozorovatel položí otázku, zdali útoky neproběhly podle scénáře psaného v zákulisí nekonečného „boje proti terorizmu“.

Strategie Sršní hnízdo a P2OG, které shrnují pod svými kryptonymy snahu využít terorismu pro účely vyššího blaha společnosti, jsou stejně jako GLADIO výplody chorých mozků za peníze daňových poplatníků. Proto se mějme na pozoru i před domácími politiky, jak Falbr, Zahradil a nynější člen vlády ČR Herman, kteří veřejně obhajují a bagatelizují teroristy, jak tomu bylo v případě jejich šílené eulogie adresované marxisticko-islamistickým lidovým mudžahedínům, taktéž vražedně působících v Íráku, íránu a Sýrii. A to i v případě, že by šlo jen o dobrý honorář. Protože jak si kdo ustele, tak si lehne!

Obrázek Sarko + Kulibaly:

http://paulolivier.dehaye.org/amedy-coulibaly-and-nicolas-sarkozy.jpg

článek v Le Parisien:https://pbs.twimg.com/media/B66q_00IgAAk0ri.jpg:large

text: http://www.leparisien.fr/grigny-91350/amedi-27-ans-rencontre-sarkozy-cet-apres-midi-15-07-2009-580211.php

Další relevantní informace:

THIERRY MEYSSAN INTERVIEWED BY LE GREFFIER NOIR: Elements of the Coulibaly affair recall the role of the French services in 1999

http://www.voltairenet.org/article187780.html

 

Wiki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Hebdo_shooting

http://en.wikipedia.org/wiki/Amedy_Coulibaly

 

 


[1] https://www.youtube.com/watch?v=WnLvzV9xAHA

Michael Scheuer: Through our enemy’s eyes:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HSQQlQ66bVg

solis
přemýšlející znepokojený občan
Klíčová slova: Charlie Hebdo, Gladio, terorizmus

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.