Zemanovo oprávněné rýpnutí

30.1.2014 10:07
Mám se zlobit na toho, kdo perfektně zakončil lajdácky nabídnutou smeč, nebo na toho, kdo mu na ní nahrál? Prezident M. Zeman není můj šálek kávy, ale za ironický výstup při jmenování vlády vůči panu B. Sobotkovi se na něho v žádném případě nezlobím.

Pod zkomoleným (nerelevantním!!!) textem byl Sobotkův (premiérův) podpis a tak za něj musí nést politickou odpovědnost. Kdybych v roli věřitele napsal do smlouvy o půjčce, že má dlužník peníze vrátit panu Ištvánovi, místo Štvánovi a že bydlím v ulici Radova místo Ladova, o půjčené peníze bych nepochybně přišel. A neboť Sobotka bude v budoucnu písemnou formou rozhodovat i o našich penězích, nechť je pro něho Zemanův "pohlavek" státnickým varováním, že musí dvakrát měřit a jednou podepisovat!!!

Nedělal to možná (dle názoru Policie ČR) už v roli ministra financí při oceňování OKD a jak je vidět, opět se nepoučil. Opět zdůrazňuji proto, že se nepoučil ani po prvním odhalení a svém následném přiznání, že si za peníze určené na cestovní výdaje v Praze pořídil luxusní byt a dál je, byť ne protizákonně, ale nemorálně určitě, čerpal.

Zkrátka a dobře. Aby se pro nás obyčejné lidi něco k pozitivnímu zlepšilo, tak nesmíme mít premiéra, na kterém kritici mohou právem nenechat nit suchou, neboť oprávněným útokům čelící premiér nebude mít čas a morální (potažmo politické) právo útočit proti šibalským nešvarům, které tuto zem rozkrádají.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.