Největší rybářská show pod patronací Jakuba Vágnera FOR FISHING začíná už v únoru

obrazek
21.1.2014 12:26
Patříte k milovníkům rybaření a rádi byste si pořídili nové vybavení nebo jen načerpali novou inspiraci? V tom případě si nenechte ujít 5. ročník jedinečné rybářské show FOR FISHING, která se bude konat 6. – 9. února v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Návštěvníci se mohou těšit na představení novinek pro rok 2014, ukázky nových trendů i na prezentaci jednotlivých rybolovných technik, které budou letos poprvé na veletrhu zastoupeny všechny. Patronem veletrhu FOR FISHING je profesionální rybář Jakub Vágner, který bude návštěvníkům k dispozici po celou dobu veletrhu.

Najdete na veletrhu FOR FISHING

K vidění zde budou expozice 90 vystavovatelů, kteří na výstavišti představí více než 300 značek. Novinky z oboru zde nabídnou renomované firmy, ale také nováčci, kteří se předešlých ročníků nezúčastnili. FOR FISHING by si neměl nechat ujít žádný z rybářů, neboť zde budou zastoupeny všechny rybolovné techniky. „Zaručeně si přijdou na své příznivci kaprařiny, ale i vláčkaři, muškaři, feedraři, plavačkáři a sumcaři. Nebudou však chybět ani firmy, které zastupují mořský rybolov,“říká manažer veletrhu Michal Sedláček.

Lákavý doprovodný program aneb přednášky nudit rozhodně nebudou

Na své si na veletrhu přijde opravdu každý - profesionálové, stejně jako lidé, pro které je rybaření koníčkem. Veletržní dění oživí i bohatý doprovodný program. Nespornou výhodou připravovaných přednášek je jejich atraktivní forma, a to z toho důvodu, že téměř všichni přednášející volí pro svou prezentaci formu diskuze a posluchačských dotazů. Typickým příkladem je vystoupení mistra ČR v plavané Josefa Ko­nopáska, díky jehož přednášce si začínající rybáři mohou ušetřit mnoho let pokusů a omylů. Pokud se totiž správně zeptají, mohou si odnést neocenitelné rady do rybářského života. Mezi přednášejícími nebudou chybět ani celebrity zabývající se různými rybářskými tématy. Za všechny lze jmenovat třeba Jiřího Ouředníčka, Pavla Straku, Tomáše Blažka, Davida Kolouška, Vladimíra Zelenku a další.

Rybářské kino i online přenos

Chybět nebude ani rybářské kino, které v loňském roce sklidilo velký úspěch. Budou se promítat filmy se zaměřením na všechny rybolovné techniky. I v letošním roce poběží online přenos z průběhu veletrhu FOR FISHING. Ten ocení zejména ti, kterým časové možnosti nedovolí osobně se veletrhu zúčastnit. Průběh veletrhu budou moci zájemci sledovat buď přímo na stránkách veletrhu www.for-fishing.cz. V živém vysílání se zde dozvíte aktuální informace přímo z výstaviště a chybět nebudou ani rozhovory s vystavovateli a návštěvníky.

mmatejkova
kulturní redaktorka, absolventka FMK UTB ve Zlíně
Klíčová slova: volný čas

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.