Zvěřina vyrábí černá zvířata

9.11.2010 13:20
Pan Zvěřina ve svém článku v dnešních LN píše: „Za předního bojovníka proti těmto strukturám (konzervativcům - pozn. autora) se dnes opakovaně vydává Jiří Paroubek. Mohli bychom mu věřit, kdyby nenechal politicky vyrůst takové typy lidí, jako je šéf ústecké krajské organizace Petr Benda“.

Spíše nežli obvyklé protiparoubkovské hlouposti, kterým se p. Zvěřina věnuje (a také drbům), bych rád doporučil Lidovým novinám, aby se omluvily za poslední kauzu, kdy jsem se dostal pár týdnů před komunálními a senátními volbami na jejich první stranu.

Lidové noviny s rozkoší otiskly blábol, podle kterého jsem p. Petra Bendu, který prý připravil před čtyřmi lety atentát v Chorvatsku na dceru jakéhosi  dnes policejně hledaného Chorvata, měl v jeho zločinných aktivitách krýt. Dva dny po komunálních volbách se objevila na českých servrech informace, že chorvatská prokuratura celou věc odložila jako nedůvodnou. A takhle tisk vyrábí z p. P. Bendy černé zvíře, a to jen proto, že je mně blízko. Kdyby p. Zvěřina nebyl zaslepený záští vůči mně, musel by uznat, že jsem dokázal rychle řešit případy, kdy se jednalo o uplatnění principu presumpce viny.

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

stvan
Strašení P.Bendou je klasickou holí, která je účelově nalezena, aby se mohlo bít.Kdyby nebyl Benda, našli by si někoho jiného.Je to pokus naučit ČSSD tančit, jak média pískají.