Mejdan se nekonal

25.1.2021 12:52
Dnešní bulvár přináší rozsáhlý článek pod názvem: „Noční mejdan s Paroubkem!“.

Musím říci, že žádný noční mejdan s Paroubkem se nekonal. Na mejdanech se totiž obvykle pije alkohol a já už pět let žádný alkohol nepiji. Maximálně si nechám na přípitek nalít do skleničky víno, omočím rty a skleničku po přípitku odložím. Dávat mě  do souvislosti s nějakou alkoholickou oslavou je proto velmi nekorektní.

V hotelu Prince de Ligne jsem se v sobotu v podvečer ubytoval, neboť jsem s ředitelem a účetním hotelu řešil problematiku  hospodaření hotelové společnosti, neboť s ní mám uzavřený dlouhodobý poradenský kontrakt. Pokud by to někoho zajímalo, jsem totiž inženýr ekonomie se zaměřením na oblast restauračního stravování a cestovního ruchu, takže jsem vlastně zpátky ve svém původním oboru. Protože mé pracovní jednání skončilo v cca 20 hod., věděl jsem již předem, že do Prahy nemůžu cestu autem stihnout do 21 hod., proto jsem se ubytoval v hotelu.

Pokud vím, tak i fotografie bulváru, které mě zachycují po příjezdu autem k hotelu, dosvědčují, že jsem byl v roušce.

Petr Benda slavil v hotelu, jehož je majitelem, v rodinném kruhu (!) své 50. narozeniny. Samozřejmě, že jsem mu také krátce poblahopřál. Spojil jsem tak příjemné s užitečným, tedy pracovní i společenskou stránku své cesty do Teplic a vlastně jsem jednu cestu ušetřil.

Pokud vím, tak Petr Benda byl ve svém hotelu od rána a měl v něm řadu pracovních, ale také společenských schůzek, což není v rozporu s vyhlášeným nouzovým stavem.

Psát o P. Bendovi jako o kmotrovi,  jak to opakovaně udělal bulvár je nekorektní novinářská licence, protože nikdy nebylo prokázáno, že by se P. Benda v minulosti nějakého „kmotrovského“ jednání (kromě toho, že je kmotrem jednoho z mých dětí) dopustil. Připomínám, že byl dlouhodobě prověřen NBÚ a stále je prověřován na stupeň tajné.

Nevím také, že bych z vládních nařízení něco porušil. Je zajímavé, jaká hysterie se rozvinula kolem této záležitosti. Jsem v současné době a již po mnoho let soukromá osoba.

Jiří Paroubek

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

cernik

 

 
Vladislav Černík
 
@vlcernik
·
1 h
 
Odpověď uživateli
Zde fatálně chybí institut PROTIODVOLÁNÍ! V době kdy 25% občanů je na hranici chudoby a zpožďují se očkování o měsíce je mediální exekuce plk. Husáka exemplárním příkladem pokrytectví!
antonin vaclav

Ano, i takhle se dá ten "mejdan" pochopit.

antonin vaclav

Chodím na diskuzi PL

ale takové vysvětlení bych tam nedával. Smočené rty ve víně nebo stíhání dojezdu do Prahy a další, diskutující rozsápají na cimpr campr.

To je vhodné na množství příspěvků. Vhodnější bude více se k tomuto pikniku nevyjadřovat.

opatovice328
to, že jsou redaktoři a reportéři stádo prodejných prostitutek, a to nejhnusnější je možno nalézt na ČT, o tom asi jen málokdo pochybuje. Místo toho, aby se tyto prodejné děvky věnovali podstatným problémů, tak odvádí pozornost vědomě k nepodstatným tématům, jako, kdo si nasadil roušku (a nebo podprsenku) a kdo si ji sundal atd. Včera jsem neplánovaně vyslechl pořad u Soukupa na TV Barrandov, kde ten "Váš" případ s takovou rozkoší řešil, až mi z toho bylo na zvracení. Nevím, proč se Soukup snižuje k takovýmto věcem, které jsou na úrovni bulváru. Kdysi jsem Vám tu napsal, že mi připadáte příliš vztahovačný, ale po včerejším pořadu u Soukupa, už to neříkám. Takže pardon za moje dřívější vyjádření a Soukupovi já do jeho TV Barrandov napíši. Už jste pane Paroubku musel něco vydržet, jak tam na vás ten idiot Ztopořánek posílal ty vajíčkáře, to bylo ještě odpornější a to hned tak někdo nepřekoná.
jiri-paroubek

Ano, pane Černíku, všem novinářům, kteří mě přes den volali, jsem článek s vysvětlením nabídnul (bylo jich přes 20).

cernik

Mám dotaz na J. Paroubka:

byl tento jeho vysvětlující text nabídnut oněm mediím, která o tom v uvedeném duchu psala?
A když ano, tak s jakým výsledkem?