Miroslav Němec: Královské město Kolín uvítalo návštěvu prezidenta Miloše Zemana se ctí

obrazek
17.10.2013 10:40
Po naprosto nechutném a ničím neopodstatněném skandálu při návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Dobříši u Prahy, pokračovala jeho návštěva Středočeského kraje v jeho rodném Kolíně, v Kutné Hoře a v Cerhenicích na Kolínsku. Myslím, že byl spokojen nejen on, ale i všichni, kteří ho přišli, na jeho cestách za občany našich regionů, podpořit.

V Kolíně pana prezidenta náležitě uvítal, již před kolínskou radnicí, starosta města Kolína, Mgr. et Bc. Vít Rakušan, a to i přesto, že tento starosta je představitelem zcela jiné politické strany, než SPOZ či ČSSD. Je tomu tak, na rozdíl od řady primitivů v politice proto, že tento mladý starosta je na rozdíl od politických nul, inteligentem, který ctí hlavu státu, byť je z úplně jiné politické strany a dlužno dodat, že právě tak by tomu mělo být vždy. Pana prezidenta v Kolíně rovněž uvítali i kolínští studenti, kteří diskusi s prezidentem odměnili upřímným potleskem. Pana prezidenta jistě potěšilo i takřka zaplněné kolínské Karlovo náměstí, kde prezident naprosto pohodově diskutoval s kolínskými občany a naprosto přesvědčivě zodpověděl veškeré dotazy občanů, ale i novinářů.

Díky již tradičně perfektní práci kolínské policie, a to nejen regionálního odboru Policie České republiky v Kolíně, ale i Městské policie v Kolíně, zde nedošlo ani k sebemenšímu narušení dopravy v celém Kolíně a okolí, ani k jakémukoliv narušení setkání pana prezidenta s občany kýmkoliv, a kolínští občané zcela spontánně vyjadřovali našemu panu prezidentovi naprostou podporu.

Na dotazy občanů pan prezident odpověděl bez jakéhokoliv zaváhání, naprosto perfektně a s jemu vlastní nadsázkou, humorem a nezbytnými „bonmoty“, které naši slušní občané hodnotí velmi vysoko a přímo je milují, neboť většinou zesměšňují exponenty polistopadové pravice, která v naší zemi zničila vše, co zde naši pracující těžce vybudovali za dlouhých 68 let od ukončení II. světové války.

Jsem velmi rád, že se dnešní mladí a inteligentní představitelé města Kolína, ale i jeho řadoví občané, zhostili návštěvy prezidenta České republiky se ctí a že ani další návštěvy regionů, které pak prezident ještě navštíví, nebudou vykazovat žádné excesy a přispějí nejen k popularitě našeho současného prezidenta, ale i ke stmelení doposud rozhárané společnosti, která musí být naprosto jednotná.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rku

Pane Němče,

1. chápu. Nechápu proč jste opustil KSČ, když názory do ní stále patříte.

2. 4% která získala SPOZ, ČSSD chyběla k možnosti sestavit vládu.

3. Netvrdil jsem, že Zeman je pravicový. Je pragmatik a některé jeho kroky jsou pravicové, některé levicové. Že se  dokáže dobře dohodnout s ODS už jednou předvedl. Že chlastá a kouří nevadí mně, ale panu Štvánovi.

4. Pokud se SPOZ dostane do parlamentu a bude v koalici, může požadovat místa ve vládě. Jak může mešina úspěšně vydírat, jsme se mohli přesvědčit skoro ve všech vládách.

5. Kdyby byl presidentem Schwarzenberg a jednal podobně, asi by vám to vadilo.

6. Dostals mě hombré. Doufám že mou chybu (a nejen tuto) velkoryse přejdete. Jsem totiž neznaboh a od maturity uplynulo již téměř 50 let.

nemec.miroslav.doc

Pane Kulíku, přestože jsem již opakovaně napsal, že na vaše hloupé a zmatené komentáře již nebudu reagovat a dali Vám to na vědomí i ostatní blogeři a diskutéři, učiním dnes ještě jednu výjimku, protože byste do smrti žil v omylech.

Za prvé – nejsem členem žádné politické strany, tedy ani strany LEV 21, za kterou kandiduji jako nestraník na druhém místě středočeské kandidátky do Parlamentu, takže také nemohu, jak Vy píšete…….“opět překabátit“, byť bych přešel kamkoliv. Přesto se k žádnému odchodu zatím nikam nechystám. Chápete to?

Za druhé – o „nevítězství“ Paroubka se v roce 2010 nezasloužil Zeman, ale Langer s Kubicem a jejich podvodná tzv. „Kubiceho zpráva“ zveřejněná těsně před volbami, která předsedu ČSSD naprosto účelově zdiskreditovala a voliči se pravdu dozvěděli až po volbách. Chápete to?

Za třetí – Zeman není pravicový (!!!) politik a lidé práce mu fandí, takže jim ani nevadí, že se občas napije alkoholu, ani že všude kouří ani, že používá bonmoty, které jeho příznivci spíše milují. Chápete to?

Za čtvrté – Pokud se dostane SPOZ do Parlamentu, nemůže nikterak ČSSD ohrozit, protože ČSSD bude mít několikanásobně více hlasů, než SPOZ a pokud by byla taková koalice, budou se funkce zcela jistě rozdělovat v poměru počtu získaných hlasů, nikoliv rovnoměrně. Chápete to?

Za páté – Zeman zřejmě dělá svými cestami po regionech České republiky i reklamu svojí SPOZ před volbami, ale vytýkat mu to mohou pouze duševní chudáci, neboť je to normální, zákon to nezakazuje a dělal by to každý prezident, kterému jde o vítězství levice nad pravicí...

A za šesté: Bůh se píše na konci s „h“ a ne s „ch“, jak jste ráčil napsat Vy. Když už máte čas diskutovat celé dny na BLOGU, najděte si chvilku i na „Pravidla českého pravopisu“. Vcelku přesně Vás tady odhalil a v několika rozsáhlých diskusích popsal pan Štingl. Tak si to občas přečtěte, abyste pochopil, jak Vás vidí druzí.

stvan

Za cnost považuji říci vrchnosti, pokud k tomu dostanu na náměstí možnost, co si o ní myslím i kdyby se jí to 100x nezamlouvalo. Za cnost hodnou obdivu nepovažuji až nadpozemskou úctu k člověku, který je v mnoha ohledech tím, koho bych dětem za vzor nedával. Sloučil se s ODS, hulí, chlastá, chvástá se a také nám lže, jako mu lže jeho dcera. Kdyby se takto choval můj kolega v práci, byl by tím, koho bych po šichtě rozhodně nevyhledával.Ano, dík tomu všemu mu nedůvěřuji a nevážím si ho. To není o neúctě k úřadu prezidenta, ale o neúctě ke konkrétní osobě a na to snad má každý právo.

rku

Zeman celkem bezostyšně dělá volební reklamu straně svých kamarádů. Zeman se svoji stranou se zasloužil o nevítězství Paroubka v 2010. Zeman není levicový politik a pokud se dostane SPOZ do parlamentu, buď Bůch milostiv ČSSD.

Podle chvály Zemana v posledních blocích se zdá, že pan docent se chystá opět prekabátit.