Blogy uživatele Jiří Paroubek

obrazek
20.8. 09:52
Sparta pod novým dánským trenérem získala při přestupech v létě celou řadu prvotřídních fotbalistů, kterými, po ztrátě Hložka a předpokládané ztrátě Hancka při jejich přestupech do západoevropských klubů, mohou letenský tým opravdu efektivně posílit.
obrazek
1.8. 12:29
Nechci vidět souvislosti tam, kde nejsou, ale obávám se, že má publicita z posledních dnů, jednak článek v MF Dnes ("Jak může Západ vyklouznout z ukrajinské pasti") a v LN (jak změnit situaci v bytové politice), galvanizovaly některé mediální skupiny k útokům na mou osobu. Těmi mediálními...
obrazek
25.4. 12:01
Většina fotbalových expertů považovala Slavii až do včerejška za hlavního favorita na vítězství v I. fotbalové lize. Po včerejší prohře na mladoboleslavském hřišti s týmem Hradce Králové, dostaly tyto představy povážlivou trhlinu.
obrazek
5.10. 11:41
Po nedělním derby pražských "S" jsem obdivoval trenéra Slavie, Trpišovského.
obrazek
1.10. 15:52
…tak by se dalo mj. charakterizovat také včerejší působení Sparty Praha v zápase Evropské ligy s Glasgow Rangers FC.
obrazek
29.9. 13:37
S velkým zájmem jsem si přečetl dnešní článek od někdejšího centrálního mozku Masarykovy akademie, spjaté se sociální demokracií, Lukáše Jelínka, takto v současnosti redaktora Práva.
obrazek
9.9. 13:47
Včerejší premiéra hry Slaměný klobouk, kterou napsal skvělý francouzský divadelní autor Eugène Labiche ve spolupráci s Marc-Michelem v roce 1851, přinesla krásný zážitek i náročnému divákovi.
obrazek
7.7. 22:18
V dnešních sportovních rubrikách novin si můžeme přečíst hodnocení účasti českých fotbalistů na ME. A také, už v mnohem menším formátu, se dočteme o úspěchu českých basketbalistů na kvalifikačním turnaji v Kanadě o účast na olympiádě v Tokiu.
obrazek
15.3. 16:45
České kluby postupně opustily evropské soutěže, do kterých byly zařazeny. Rychlý konec to vzalo s Plzní, o něco pomalejší s Libercem. Sparta byla úspěšná jen zčásti. A do jarních kol evropských soutěží se tak probojovala jen Slavia, když dokázala ve své skupině Evropské ligy na podzim porazit v...
obrazek
3.10. 14:17
Po včerejším zápasu Ligy mistrů mezi Slavií a Borussií Dortmund zazněl na tribunách zasloužený a uznalý potlesk poraženým i vítězům. Fotbalisté pražské Slavie sice prohráli utkání s předním německým klubem z Dortmundu 0:2, ale rozdíl mezi týmy velký nebyl. Slavia své vynikající soupeře přeběhala (...