Hašek, Vaňhová, Pospíšilová, Mrencová a spol.

obrazek
6.2.2012 19:27
Volby do krajského zastupitelstva jsou také v Ústeckém kraji už za tři čtvrtě roku. Blíží se tedy kvapem. A tak si někteří politici i jejich pomocníci z PR agentur říkají, že je potřeba něco dělat. To je příčina toho, proč nastupují "koně ze stáje" mediální čařodějky Mrencové. Ta v oblasti PR spolupracuje v ČSSD již nějakou dobu s Michalem Haškem, a protože Ústecký kraj je (po odchodu mém, Petra Bendy a stovek dalších lidí z ČSSD) v sociální demokracii právě Haškovou oporou, dal ji Jihomoravský hejtman plně k dispozici k využití. Tedy, aby posílila image lidí jako jsou Vaňhová-Housková, Houska, Kouda a Fišera, kteří ústeckou ČSSD vedou po Bendově odchodu.

Očistit tyto lidi v očích veřejnosti, k tomu by ovšem Mrencové nepomohl ani bazén sava a každodenní koupele jmenovaných v něm. Ale krajské volby přeci nevzdají. Budou dělat to, co umí nejlépe, očerňovat ty druhé.

Dnes jsem si přečetl v Blesku článek s autorského pera dua Pospíšilová - Mrencová. Že prý mou knihu pamětí nikdo ani v antikvariátech nechce. Jakýsi internetový prodejce se v tom článku láskyplně vyjádřil na můj vrub: "Nechtěl bych vidět samotnýho Paroubka natož jeho knihu v našem obchodě. Tuto knihu nenabízíme a nabízet nikdy nebudeme". Hezké, zásadové stanovisko, je to opravdu velmi objektivní člověk. A tak lze charakterizovat celý článek Pospíšilové - Mrencové.

Vydavatel mých knih říká, že bylo prodáno 44 tisíc výtisků mé knihy memoárů. Pospíšilová s Mrencovou vykreslují, že knihy skupuje jakýsi neznámý sponzor, který zřejmě uhradil i můj honorář. Kéž bych takového mecenáše mohl osobně poznat a využít jej k financování národně socialistické strany. Taková věrnost téměř šest let po mém odchodu z funkce premiéra je v českých podmínkách naprosto bezpříkladná. Článek Pospíšilové - Mrencové má všechny rysy "komerční inzerce". Tak bych velmi jemně napsal to, že Mrencová Pospíšilovou podle všeho hmotně stimuluje. Ale možná, že si obě dámy jenom dobře rozumí. Tím důvodem neustálých osobních útoků na mě od Pospíšilové s Mrencovou v Blesku je to, že se sociální demokracie obává ztráty svých politických pozic v krajských volbách na Ústecku. A kromě toho si Hašek a spol. myslí, že pokud národní socialisté pod mým vedením budou právě na Ústecku úspěšní v krajských volbách, budou úspěšní i celostátně rok a půl poté ve volbách do sněmovny. Michala Haška je mi čím dál více líto, stává se více a více zákulisním politikem. Schází se utajeně s prezidentem, proč o tom veřejnost neměla vědět, dost dobře nechápu. Tiskne si licoměrně ruce s katolickými preláty - navenek účelově útočí na restituce majetku katolické církve, v zákulisí však své přátele z katolického kléru ujišťuje, že je to jen tak na oko. Ani on, ani jiný čelný sociální demokrat neřekl, že po vítězných volbách přehodnotí výši astronomických finančních reparací pro katolickou církev...

Hlavní zákulisní PR agentou Haška je právě Mrencová, se svou stájí novinářů (Pospíšilová z Blesku, Ovčáček z Práva, Machová z Aktuálně.cz). Problémem pro občana-voliče se tak mají stát díky působení těchto mediálních hvězd nikoliv zlodějny na ústeckém hejtmanství, ale to, zda je úspěšný prodej mých knih a kdo mé knihy údajně skoupil. Připomínám, že majitel vydavatelství Prostor, pan Lederer, který vydal mou knihu, je jedním z nejserióznějších vydavatelů v zemi. Pokud vím, nikdy neměl ani veřejné zakázky... Nic na něj ani Mrencová s Pospíšilovou nevyhrabaly. Určitě je možné vyšetřovat celou mou činnost po celou mou politickou dráhu, jak to doporučuje Mrencová s Pospíšilovou. Připomínám, že ministr Kubice již ve své nechvalně proslulé zprávě z května roku 2006 tvrdil, že jsem pedofil a že mám tajná konta někde v Latinské Americe. Po šesti letech je jistě schopen doložit důkazy o tom. Bude to pro něj legrace jako burský oříšek.

Co bych zase já rád vyšetřil, to jsou vztahy některých "PíáRistů" s úplatnými novináři. To bychom se nasmáli...

Dnes se má žena dozvěděla, že pomluvami, kterými jí častovala Pospíšilová v Blesku před Vánocemi (obvinění mé ženy z trestného činu), se státní zástupce nebude zabývat. Moudrý státní zástupce. Opravdu skvělá ochrana osobnosti. Připomínám, že má žena není političkou. To je, jako kdybych napsal na stránkách tohoto serveru, že jsem viděl Evu Pospíšilovou, kterak jí popásá paní Mrencová někde v blízkosti veřejného domu, a obě dvě ty dámy se nemohly bránit, že je to poškození jejích osobnostních práv. Já to samozřejmě tvrdit nebudu. Ony dvě si však udělaly z pomluv živnost. Právní zástupce mé ženy podá samozřejmě v celé věci dovolání nadřízenému státnímu zastupitelství.

 

Foto: Archiv Michala Haška

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014. V roce 2024 byl zvolen předsedou strany Česká suverenita - sociální demokracie.
Klíčová slova: ČSSD, Hašek, média, Ovčáček

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rku

A teď si zkusme představit co se bude dít vpřípadě přímé volby presidenta. Blesk, vlastněný němci, Nova Američany, PR agentury placené Bůch ví kým, to teprve bude mazec.Minulé volby-to bylo jenom poslanecké škádlení.