Jaromír Novotný: Špatný týden pro zarputilé obhájce koncepce multikulturality

obrazek
24.5.2013 14:51
Tento týden ve středu došlo v Londýně k šokující vraždě britského vojáka za bílého dne, a to přímo na ulici. Dvojice vrahů, provolávající islamistická hesla, se u toho dokonce nechala natáčet kolemjdoucími. Jedná se o dva mladíky, kteří se narodili v Británii v rodinách nigerijských přistěhovalců a před několika lety se přiklonili k radikálnímu islámu. Ve čtvrtek pak proběhly sebevražedné atentáty na severu Nigeru, a to na kasárna v Agadezu a na uranový důl Somair francouzského koncernu Areva. K útoku, při kterém zahynulo 25 lidí, se přihlásilo Hnutí pro tavhíd a džihád v západní Africe (MUJAO).

Je to hnutí, které se odtrhlo od severoafrické odbočky teroristické sítě Al-Kájda. Mimochodem, je to tatáž skupina, která v lednu zaútočila na zařízení pro těžbu a zpracování plynu na Sahaře v Alžírsku, kde ze stovek rukojmích zahynuly skoro čtyři desítky.

Nu, a aby toho nebylo málo, tak v noci na pátek ve Stockholmu na předměstích hořela už pátou noc auta, policejní stanice a budovy školek a škol. Drancování, vandalismus a žhářství začalo ve čtvrtích obývaných především imigranty z muslimských zemí. Nepokoje se rozšířily již do 15 předměstí. Švédové ve čtvrtích, kde žije střední třída, začali organizovat hlídky sebeobrany. 

Navíc v Sýrii se hlavní skupina (Al Nusrah) bojujících odpůrců režimu prezidenta Asada veřejně v televizi Al-Džazíra přihlásila k tomu, že je odnoží teroristické sítě Al-Kájda. Co tomu říkají politici Británie a Francie, kteří tak halasně podporují demokratickou opozici v Sýrii?

Nenastal už čas skončit s politickou korektností vůči radikálnímu islámu v Evropě a vůbec ve světě? Neměl by už konečně muslimům v Evropě někdo říct: "Nutil vás někdo usadit se v Evropě? Nenutil. Přišli jste sem dobrovolně a my jsme vás přijali, ale uvědomte si, že Evropa je křesťanská nikoliv islámská civilizace. Tato civilizace byla vytvořena Evropany a nebude se měnit. Nemíníme, zde uplatňovat právo šaría podle vašich přání. Pokud se vám u nás nelíbí, tak máte svaté právo odejít jinam, např. do zemí, kde právo šaría platí, nikdo vám v tom nebude bránit." 

Neustálé omílání toho, že islám je v zásadě mírumilovný, ve světle se neustále opakujících útoků na státy „Západu“, už asi mnoho lidí v našem civilizačním okruhu, nepřesvědčí...

jaromir-novotny
Bývalý I. náměstek ministra obrany a český velvyslanec v Indii a Japonsku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

novotny

Vše je to o potřebě zbrojení a udržení se zbrojovek. Hesla jako dosažení celosvětového míru už nikde nevidíme, není to cílem... Jen se stále blábolí o dosažení jakési demokracie, což je jen zástěrka proto, aby se mohly vést dlouhodobě války s nezávislými státy. Terorismus je vyvoláván těmito nesmyslnými válkami a uměle i výzvědnými službami. Bohužel strůjcem toho všeho je stále USA. Díky USA se po 2. světové válce Německo tak rychle zbráboralo a to jen z důvodu, aby bylo možné zahájit studenou válku a USA mělo šanci udržet zbrojní průmysl. Nakonec k tomu byl využit i uloupený majetek Židů, což nebylo z hlediska ekonomického zanedbatelné. Kdyby se všechny státy světa dohodly a zničily USA, byl by velký předpoklad k nastolení světového míru. Začínám až teď teprve chápat tu profláknutou ideologii Sovětského svazu, který se kdysi pasoval do role bojovníka za mír.

paul

Islamisty nevytvořil Islám ale CIA, Zbigniew Brzezinski, Kissinger a rodina Bushů. Za peníze z rozpočtu USA. Zcela prokazatelně. Al Kajda= CIA. Al Kajda je jednoho dne dobrá (Afghánsko-ruský konflikt, Kosovo), druhého dne největší zlo(911, Afghánistán, Londýn, Irák) třetího dne opět spojenec (Lybie, Sýrie, Egypt) . Přesně podle toho, co se právě hodí Velkému Bratrovi. S islámem jako náboženstvím to nemá nic společného stejně jako Sionismus s hebrejskými židy a judaismem.