Národní socialisté představili volební program pro Ústecký kraj

obrazek
23.6.2012 15:49
Národní socialisté v sobotu 23. června představili v Ústí nad Labem svůj program pro Ústecký kraj k podzimním krajským a doplňovacím senátním volbám, které se uskuteční na podzim tohoto roku. Program pod názvem „Důsledně proti kriminalitě, korupci a hospodářským růstem proti nezaměstnanosti“ se zabývá několika základními programovými okruhy, kam kromě hospodářství, boje proti sociálnímu vyloučení a bezpečnosti občanů patří také problematika zdravotnictví, životního prostředí, školství či kultury.

Národní socialisté představili návrhy na řešení problémů Ústeckého kraje a každý občan kraje již dnes může do tohoto programu nahlédnout na internetových stránkách www.nslev21.cz či na stránkách ústecké krajské organizace: www.ustecky.nslev21.cz. Největšími problémy Ústeckého kraje jsou kriminalita, korupce a dále nedostatečný hospodářský růst, z něhož plyne dlouhodobě vysoká nezaměstnanost. Proto se v programu národních socialistů pro Ústecký kraj těmto problematikám strana podrobně věnuje a nabízí občanům kvalitní cestu, jak stávající situaci řešit.

Mezi další priority národních socialistů v Ústeckém kraji, jejichž řešení bude nezbytné, patří:

  • zadlužování kraje
  • snižující se úroveň středního, zejména učňovského školství a nesystémové slučování středních škol
  • neprůhledné přerozdělování peněz z evropských fondů a veřejných zdrojů
  • desítky tisíc tun zdraví škodlivých kalů z Ostravska, které jsou skladované a spalované na území Ústeckého kraje
  • znečištěné ovzduší

Národní socialisté věří, že občané v Ústeckém kraji si zaslouží kvalitní a důvěryhodné politiky, kteří se budou starat o chod a rozvoj kraje. Toho podle NS-LEV 21 není stávající velká koalice ČSSD a ODS schopna, a to ani v budoucnu. Důkazem toho je celá řada kauz a podezření z korupce v případě politiků z vedení Ústeckého kraje, která v posledních dnech a týdnech zaplavuje veřejný prostor.

Národní socialisté dnes rovněž schválili kandidátku strany pro krajské volby v Ústeckém kraji a dva kandidáty pro doplňovací senátní volby. Kandidátem nár. soc. ve volebním obvodě Litoměřicko-Slánsko bude místopředseda strany Jiří Šlégr. Ve volebním obvodě Chomutov pak bude kandidátem strany Jiří Cingr, předseda regionální rady ČMKOS.

nslev21
Nový politický levicový subjekt, který byl zaregistrován v listopadu 2011. Předsedou strany se stal expremiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek, místopředsedy jsou Tereza Holišíková, Jiří Šlégr a Stanislav Palša. Více informací na www.nslev21.cz
Klíčová slova: LEV 21, Ústecký kraj

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.