Vedení ČSSD, takto se proti pravici nebojuje...

obrazek
5.10.2012 11:56
Ministr práce a sociálních věcí Drábek (TOP 09) po vzetí svého prvního náměstka a blízkého přítele v jedné osobě do vazby ohlásil svoji rezignaci. Výmluvy, které ji doprovázejí, jsou trapné z mnoha důvodů. Jeho doslova naivní rozlišovací schopnosti o tom jak má státní úředník v pracovní době ovlivňovat rozhodnutí privátní firmy stěžující si u antimonopolního úřadu, že jím řízené ministerstvo nevyhlásilo na veřejnou zakázku výběrové řízení, vysvětlují příčinu fatálního rozkradení našeho státu.

Ministr Drábek naprosto pregnantně prozradil národu, že "něco za něco" a "já na bráchu, brácha na mě" je pevnou součástí jeho politického portfolia. Ani se mi nechce uvažovat, kolik už jeho šibalský postoj stál státní pokladnu. Naléhání na jeho demisi z opozičních stran bylo naprosto legitimní.

Přesto by to ČSSD nemělo bránit v tom, aby co má sama ráda dopřála druhým. Hlavním smyslem jejího jednotného metru by mělo být zabránění logické argumentaci lidí, jako je stranický kolega Drábka, ministr financí Kalousek. Ten naprosto správně vyzval ČSSD, aby TOP 09 a vládě nedávala knížecí rady, když po zatčení a vzetí do vazby náměstka hejtmanky Ústeckého kraje Koudy (ČSSD) hejtmanka Vaňhová (ČSSD) nešla Drábkovi příkladem. To podle mne ve svém výsledku bude příčinou, že jí kauza kolem Drábka politicky (voličsky) nepoškodí tolik, jak by měla.

Zkrátka a dobře. Vlastními špatnými příklady by se proti pravici bojovat nemělo. Bohorovnost hejtmanky Vaňhové a slabost centrálního vedení ČSSD jde naprosto evidentně proti zájmům obyčejných lidí, neboť absencí vlastního pozitivního příkladu, jak se má strana postavit k vazebnímu stíhání svých stranických šibalů, moc pravice neoslabují! Naopak ji posilují!! Lidé si možná řeknou, že volit levici místo pravice je jen krok z bláta do louže!!!

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: ČSSD

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek
Souhlas. Není v podstatě co dodat. Jenom bych zopakoval malou radu pro socdem: Postavte kapličku nebo jiný náboženský objekt (nemusí být zrovna katolický, pochopitelně). Proč? Aby někdo odevzdával dobrovolně a soustavně moc, jako to dnes a denně činí trojkolka, to opravdu musí souviset s nějakým zázrakem. Děkujte nějakému bohu, sami na tom moc zásluh nemáte. Ale už kluci uvažujte, co potom budete dělat...? Odkládat problémy, přidat všem, to nepochybně. Já vidím velice jasnou tendenci: ovládnout sněmovnu, seniát, kraje a v neposlední řadě i oustavní oud. Prostě VŠECHNO. Ale to, tady už bylo, milí přátelé komančů, ne? KDO SE NEPOUČÍ Z DĚJIN, BUDE SI JE MUSET ZOPAKOVAT.