Volební lístek ČSSD černé na bílém: Kouda je stále dvojkou

obrazek
8.10.2012 09:19
Musím se přiznat, že mne výmluva ČSSD, že hejtmanka Vaňhová nemusí díky vazebnímu stíhání jejího prvního náměstka a stranického přítele Koudy, stejně jako ministr Drábek díky vazebnímu stíhání svého prvního náměstka Šišky, podávat demisi, doslova šokuje. Drábek se podle ČSSD provinil tím, že si Šišku vybral sám. Koudu hejtmance Vaňhové prý vybrali voliči...

V duchu této logiky může volič za všechny špatné zákony, vytunelování republiky a předražování veřejných zakázek. Ve zkratce řečeno, za celý schodek státní kasy. Dobrá, ale pak ať ČSSD neříká, že bojuje proti korupci a proti asociálnímu rozhodování pravicových vlád, když ve skutečnosti bojuje proti špatně volícím voličům. Neměla by, pokud si za svým názorem stojí, velmi hlasitě a se vší naléhavostí voličům vzkázat, že pokud nechtějí, aby jim v kraji opět vládli "Koudové", tak ať nevolí ČSSD, neboť za své kandidáty nenese politickou odpovědnost? Do funkce, ve které se podle PČR Kouda dopouštěl trestné činnosti, ho nikdo jiný než voliči, podle ČSSD, nedostal!

Pouhým pohledem na krajskou kandidátku ČSSD v Ústeckém kraji lze však zjistit, že v tom ČSSD skutečně může být nevinně. Na prvním místě je současná hejtmanka Vaňhová, která necítí za vazebně stíhaného Koudu žádnou odpovědnost o čemž svědčí jeho druhé místo na kandidátce. Trojkou je krajský předseda A. Fišera, který autora tohoto článku zbavil členství v ČSSD, neboť se voličům ČSSD za Koudu veřejně omluvil.

A aby toho nebylo málo, tak čtyřkou na kandidátce je primátor Děčína Pelant, jehož prvním náměstkem je jeho stranický přítel Sinko, který byl dvakrát soudně trestaný. Jednou podmínečně a jednou takzvaně natvrdo. To je podle mne důkazem, že ČSSD skutečně hraje fér. Dává voličům možnost si vybrat. Pokud chtějí, aby jim vládli šibalové a ti, kterým šibalové po jejich politickém boku nevadí, pak mohou v Ústeckém kraji volit ČSSD.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: ČSSD, Ústecký kraj

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.