CzechTek trochu jinak a ne bulvárně
Název článku je mnohoslibný. "Brutální policejní zásah..." V článku se tvrdí celá řada nesmyslů, ale také jedna rozumná věc. Autor, i když lže, jak když tiskne v jiných věcech, musí konstatovat, že: "obvinění se nedočkal žádný ze zasahujících policistů..."
Tím bych mohl v zásadě svůj výklad k článku skončit, pro jeho naprostou nesmyslnost. Nemá smysl polemizovat s domněnkami, srdcervoucími větami o tekoucí krvi účastníků party, kteří se poněkud nezákonně rozšířili v řádech tisíců i na pozemky, jejichž majitelé s tím zjevně nesouhlasili a podali trestní oznámení. Autor tvrdí (a to je lež jako věž), že v roce 2005 jsem jako tehdejší premiér (myslí tím osobně mě) vydal ministru vnitra F. Bublanovi pokyn, aby rozehnal legendární technoparty zvanou Czech Tek). Nevím sice co bylo na CzechTeku legendárního, ale chápu, že bulvárista nemusí mít ani ponětí o Ústavě a zákonech tohoto státu.
V žádné demokratické zemi světa není totiž vůbec myslitelné, a bylo by to v rozporu s Ústavou a zákonností, aby premiér přikazoval provedení policejního zásahu. Stejně tak není myslitelné, aby ministr vnitra úkoloval policii například prostřednictvím policejního prezidenta, co se týče policejního zásahu. Prostě celá věc je vylhaná od začátku až do konce a redaktor, který článek napsal, zřejmě na politickou objednávku, do té doby, nežli se mně neomluví, by se měl každé ráno podívat na sebe do zrcadla a sám před sebou si odplivnul.
Mimochodem po Czech Teku zaznamenala sociální demokracie dva nejlepší volební výsledky ve svých více než 140tiletých dějinách.
Ve volbách do sněmovny v roce 2006 získala pod mým vedením téměř třetinu hlasů voličů a v roce 2008 ve volbách krajských získala téměř 36% voličů a prosadila ve 14ti krajích do čela 13 hejtmanů. A získala v senátních volbách 23 mandátů z 27 možných.
Tak tolik k "propadáku" jménem CzechTek...
- tisk
- přeposlat emailem
- sdílet
- uložit jako oblíbené
- 1276x přečteno
Komentáře
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.