Je senátor Okamura "jen" zištný antropolog amatér?

obrazek
16.4.2013 15:37
Podle německého antropologa Eickstedta je vlastností nordické rasy čistota úsudku, pravdomluvnost a energičnost. Nordický člověk prý vysoce ctí pravdu a spravedlnost. Je uvážlivý, což často vytváří dojem chladu a rigidnosti. Má vyvinutý smysl pro realitu, který v kombinaci s jeho energičností přechází ve smělost a podnikavost.

Antropolog amatér, senátor Okamura, je zase toho názoru, že se v naší zemi nachází skupina nepřizpůsobivých, v jejichž řadách jsou matky s nízkým intelektem, bez pracovních návyků, které berou graviditu jako výdělečný byznys, čímž na svět přivádí - a v jeho neprospěch vychovávají - další generaci parazitů, což je podle něho trefné označení pro lidi, kteří cíleně využívají systém a nic mu nedávají.

Jelikož  Eickstedt zemřel v roce 1965, tak se od něho nedozvím, do jaké antropologické skupiny by zařadil muže a ženy plodící tuneláře, politiky, soudce, policisty, úředníky a podnikatele, nectící pravdu, se smyslem pro realitu, který v kombinací s energičností přechází ve smělost (drzost a bezohlednost) rozhodovat či podnikat tak, aby se pro ně z toho stala, na bázi využívání systému, bez ochoty mu něco dávat, výdělečná činnost.

Historie ukázala, že se Eickstedt u nordické rasy, byť možná "bádal" na politickou objednávku, mýlil. Podle mne se mýlí i senátor Okamura, pokud své vědecké dobrozdání i on nepsal z politické zištnosti, tedy s vidinou dostatku voličských hlasů zabezpečující mu z veřejných zdrojů nadstandardní sociální postavení, neboť jeho sociologicko-antropologický exkurs nenechává nikoho na pochybách, na kterou národnostní část naší občanské společnosti ukázal. Narozdíl od Eiskstedta ještě žije a tak to může napravit. 

Stačilo by, kdyby do jím  popsané skupiny nepřizpůsobivých přiřadil konkrétní jména matek (radit mu snad nemusím), včetně jmen jejich potomků (radit mu snad nemusím), kteří tomuto státu ze všech pater naší společnosti škodili, škodí a  bohužel škodit budou mnohonásobně víc, než matky s nízkým intelektem.

Zkrátka a dobře. Plodit parazity zvládnou bílí, černí, snědí, rudí i žlutí, a to i tehdy, když se mezi sebou zkříží. Ergo kladívko. Každý se chová tak, jak mu to společnost dovolí. A právě proto si naše nepřizpůsobivá menšina horních deseti tisíc,  na úkor většiny dolních deseti miliónů může dovolit víc než je národohospodářsky zdrávo. Proč? No proto, že nám - systémem ruka ruku myje a zloději ("Okamurové") křičte chyťte zloděje- vládne!

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Krajtl

Já mám největší strach z toho co se stane na poslední chvíli. nebo vlastně s čím se ještě do voleb shledáme. Asi s roztříštěností levice. To jediné může Kalouska zachránit. A paradoxně i rozštěpení TOP09 na TOP13 a pokus o "svých 5%" a triumfální nástup zpátky do sněmovny.  

stvan

Smutné je, že ho média nedonutí, aby své myšlenky obhájil.

schlimbach

Myslím si, že pan okamura bude pro své příznivce, až vystřízliví, obrovským zklamáním. Otázka je, kolik bude do té doby napácháno škody -(