Jsou vrcholní politici feťáci?

fiala vankova
1.8.2023 15:28
U nás máme velmi přísný postih za výrobu, prodej a distribuci omamných látek. Tresty odnětí svobody se pohybují i nad deset let.

Hloupý trestní zákon nerozlišuje, zda se jedná o marihuanu srovnatelnou s alkoholem nebo naprosto zničující heroin. Kokain je na škále nebezpečnosti asi někde uprostřed. Věznice jsou ze 70 -80% zaplněny narkomany, kteří se tam dostali v souvislosti s jejich závislostí.

Nejde výhradně o výrobce a distributory drog, ale o závisláky, kteří si peníze na drogy opatřují každodenním řetězem krádeží a přepadáním. Stát zcela selhává v prevenci a léčbě drogově závislých. Celou problematiku hodil na těžkopádný represivní aparát, který umí lidi pouze zavřít na mnoho let za nějakých 40 tisíc na osobu a měsíc vězení, což platíme my všichni.

Obrazu zmaru a neschopnosti dodala nyní korunu primátorka Brna Vaňková za ODS a její náměstek z ODS, kteří se nechali vyfotografovat, jak se chystají vychutnat lajnu kokainu.

Tak buď je marihuana a kokain méně nebezpečnou věcí a pak postrádá smysl za ně ukládat desetileté tresty odnětí svobody a vláda v čele s ODS už s tím měla něco udělat. Nebo jde o nebezpečné látky a styk s nimi je zvlášť závažným zločinem.

Kokain paní primátorce určitě nespadl z nebe, ale byl někým vyroben, pašován a prodán. Na konci tohoto kriminálního řetězce stojí, v tomto případě, jako spotřebitelé vysocí politici z ODS. Bez spotřebitelů by totiž nebyla výroba a distribuce. Nějaký politik od Pirátů to komentoval, že mezi politiky je užívání kokainu běžné a tedy o nic nejde.

Vážně si drtivá většina lidí na základě toho, co teď vidí a slyší myslí, že volili správné lidi do čela vrcholných institucí? Jako ve všem – drogy jsou zakázané, jejich výroba a prodej je závažným trestným činem, ale asi jen pro plebs. Ten patří za mříže na deset let. Současní páni u moci si běžně, podle Pirátů, užívají třeba dávek kokainu…

Jiří Paroubek

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014. V roce 2024 byl zvolen předsedou strany Česká suverenita - sociální demokracie.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.