Blogy uživatele Bohumír Tichánek

obrazek
12.6. 08:05
Zde jen úryvky o nebezpečí plodin GMO, práce autora: Prokopenko Igor. Geneticky modifikovaný organismus (GMO), jeho genetický materiál (DNA, příp. RNA u RNA virů) byl úmyslně změněn. Způsobem, kterého se nedosáhne přirozenou rekombinací.
obrazek
7.6. 17:59
Žijeme v promyšleně vedeném Vesmíru, o jehož podložení víme někteří i trochu víc. O podložení ne tvory, ale bytostmi, se kterými lze navazovat kontakty – i když jsou mimo hmotu našeho Vesmíru. Znají zásadní souvislosti, nám naprosto podstatné!
obrazek
6.6. 11:43
Práce rozvíjí speciální teorii relativity. Užívá perspektivní zrakový prostor. Je založená na grafech.
obrazek
5.6. 08:14
Sděluji jména, v jejich pokračování, a k tomu krátké zmínky o oněch lidech. Kdo nahlédne, uslyší, sám posoudí.
obrazek
2.6. 13:08
Před 6 tisíciletími se teprve rodila sumerská civilizace. Naproti tomu, na ruské půdě, na území dnešního Uralu, už byla natolik vyspělá civilizace, že znala i metalurgii.
obrazek
1.5. 13:58
Někdejší místopředseda ODS Miroslav Macek odešel ve věku 79 let. Stomatolog, politik, spisovatel, ...
obrazek
25.4. 07:22
Nezmiňuje se jeho nízký věk 21 let, když nastupoval do sněmovny. Skandál české politiky byl takto předurčený našimi zákony. Starší muž, a ne mladík by se sbližoval se staršími, zkušenějšími dívkami. ~ ~ ~ Na konci odkaz na anketu ~ ~ ~
obrazek
12.4. 12:51
V minulému dílu jsem naznačil, jaká byla duchovní příčina ukončení socialismu v Evropě ve 20. století. Připomenu i popravu Alexandra I. Uljanova – tehdy v 19. století odsouzeného za skupinovou přípravu atentátu na cara. Tvrdost však odporuje Ježíšovým zásadám, natož u křesťanského státu.
obrazek
29.3. 22:22
Já však protestuji, ... zločiny těch, kteří vedou, nejsou zločiny těch, kteří jsou vedeni! Vlády jsou někdy bandity, národy nikdy! ... Doufám, že přijde jednou den, kdy osvobozená a očištěná Francie vrátí tuto kořist okradené Číně.
obrazek
12.3. 04:14
Mezi lidmi nalezneme tvořivé umělce. Cosi spojuje geniálního houslistu, skladatele jménem Niccolò Paganini a zpěváka mimořádného hlasu Pavla Nováka. Souvislost je součástí duchovního poznání. U Paganiniho jsem v 3. dílu zmínil skrytou příčinu zlých vztahů, který k němu, přátelskému umělci, okolí...