Černá sotňa aneb kdy se chce člověku zvracet

obrazek
14.2.2012 15:40
Lidové noviny prostě nejsou schopné v souvislosti s tím, co dělám, zachovat míru. Je to dlouhodobé a trochu patologické. Jsou tak posedlí mou osobou a teď i projektem národně-socialistické strany, že zřejmě nejsou schopni uvažovat vůbec střízlivě. Podezírám pány redaktory, že se domnívají, že název národně-socialistická je odvozen od hnutí, které existovalo do roku 1945 v Německu a jehož název slušní překladatelé z německého jazyka překládají jako „nacionálně socialistické“. Právě s ohledem na české národní socialisty, což je strana spojovaná především se jménem druhého čs. prezidenta E. Beneše. Národně socialistická strana pod mým vedením se ve svých programových dokumentech odvolává na masarykovskou demokracii, je proevropská, reformně-socialistická, hlásí se k rozpočtové odpovědnosti, k ochraně menšin atd…

Článek v dnešních LN pod názvem „Vedl policii, teď podporuje Paroubka“ je opravdovou snůškou drbů, intelektuálního hnisu a hlouposti. Co znepokojilo LN tentokrát? Sdělili jsme na sobotní krajské konferenci nár. soc. Ústeckého kraje, že při zpracování programu nám bude pomáhat několik nezávislých odborníků. A mezi nimi také bývalý velitel policie Ústeckého kraje generál Vorálek. Ano, byl bych rád, aby s několika svými kolegy zpracoval program boje proti kriminalitě. Ta je ostatně momentálně největším problémem pro občany Ústeckého kraje. Chceme vyvolat o programu debatu a najít ta správná řešení pro kraj. Ostatně, kdy jindy debatovat nežli před volbami.

Naznačovat, že existovala vazba mezi mnou a dr. Vorálkem, díky níž nebylo Petru Bendovi prokázáno, že při náboru nových členů ČSSD nabízel marihuanu, může jen idiot a politický imbecil.

Jako z jiného světa zní v této souvislosti zvolání známého policejního lenocha a neschopy Lessyho, exponenta kolosálně neschopného bývalého ministra vnitra Johna. Pan generál Vorálek přežil za osmnáct let ve své funkci ministry vnitra ze všech možných politických stran. „Přežil“ i čistku mezi policejními šéfy, kterou zorganizoval I. Langer a před dvěma měsíci sám odešel ze své funkce. Podle mě předčasně.

To, že LN nechají vyjadřovat v této věci poslankyni ODS Černochovou je výsměch. Sama má tunu másla na hlavě, žije s jedním z vysokých policejních šéfů Červíčkem. A hlasy politického podsvětí z Ústecka – Jarolím, Aubrechtová – to už nestojí ani za vyjádření.

Ano, národní socialisté chtějí spolupracovat s odborníky ze všech oborů. Bez odbornosti česká politika zajde na úbytě. Škoda, že to tak naši konkurenti, ani LN nechápou.

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.
Klíčová slova: média

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rku

Ale Lidovky nepíši, že to byl Benda, kdo nabízel marihuanu.